Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lett szomorú a cicám?

Mitől lett szomorú a cicám?

Figyelt kérdés

Péntek vagy csütörtök óta nagyon szomorúnak tűnik. Nem dorombolt reggel még annyicskát se, mint előtte.

Nem játszott, csak aludt míg nem voltam otthon.

Megette az ételt és ivott is, de csak ül és néz maga elé este, nem jön oda inkább a fal mellett gömbizik a szőnyegen, nem focizik, nem egerezik, ül és néz. Megharap és elszalad. Zavarok, ha mellé ülök!

Mindent végig gondoltam, hogy mi lehet..

Új kaját kap, de egyből elfogadta és vegyesen adom még. A minőséggel se lehet baj!

Nem léptem a farkára, nem volt fürdés, nem fáj a foga, se a hasa nyomásra, nem büdös, szép a szőre.

Benti, voltunk sétálni és kicsit odajött kutya, de felvettem és semmi nem történt csak ugatta. Nem ijedt meg nagyon, utána még mentünk majd felment fára is és mintha utána lett volna csendesebb. Ki kellett vinnem a kocsihoz!

Velem se játszott tegnap este, a kedvenc egérkéje se kellet, csak ült és nézte ahogy gurítom. Nem lettem levadászva sem.

Előtte szaladgált turbékolva ha forogtam az egérrel! 10 percet is ugrált utána, mikor gyorsan, szuszogva vette a levegőt, kis pihi majd szaladt újra. Képes éjjel is focizni ha megtalálja!

Levágtam a talp bundájából, nem mindet csak a kilógót hogy ne csúszkáljon a kövön, nem vágtam bele sehol!

A hasát nem fájlalja, nem sántít így nem szúrhatta meg a mancsát, széklet es pisi is rendben.

Nem tudom mi baja van, úgy elhoztam volna magammal!

1 hónapja volt ivartalanításon, semmi pirosság se volt a sebnél, már van bunda.

Vigyek haza konzervet? Vagy vitamint? Mitől lett ennyire szomorú?


2020. márc. 10. 07:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Megvan a baj forrása! Hiába vigyáztam annyira. Nem vágtam meg a talpát, se a bőrt, de a párnácskák így szabadok lettek és borzalmasan érzékeny lett a mancsa. Most már picit sántikál, óvatosan lépked keveset. Nem tudom mit tudok csinálni míg visszanő. Bekentem aloéval, lefeküdt újra pihenni. Én baromállat. Hallgatok másra!
2020. márc. 10. 19:48
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezt mondták? Nem minden cicusnak van szőr a talpiján, ami hosszabb, mint a párnácskák. Nekik sem fáj. Nekünk sem fáj ha lenyírják a hajunkat kopaszra.

Körmöt nem vágtál?

2020. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vágtam a körmeit!
2020. márc. 11. 05:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Jobban van?
2020. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jobban van sok pihenés, fecskendős itatás után sokkal! Bélelzáródása vagy férge nincs, volt széklet és szép pisi. Egyedül ette a tápot este, bár csak nedvesítve fogadta el, tisztálkodott, kíváncsiskodott utánunk. A szájában továbbra sincs sérülés! Kapott vitamint, jó konzervet. Amellett, hogy gyenge, valamitől borzalmasan fél. Tőlem is, ha hirtelen mozdulok! Csak a kutya szaladt oda napokkal ezelőtt de felkaptam, meg se szimatolta közelről! Bár amilyen ronda beltenyészett volt a kutya, nem csodálom ha megijedt.. Egy negyed konzerv benne van csak most reggel! Kezd elmúlni a rongybaba érzés, jobb tartással ül!
2020. márc. 12. 06:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Foga nem gyulladhatott be? Rázza még a tapiját?
2020. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nincs baja a tappancsoknak, a fogainak se, nincs ínygyulladás! A vitamin és kényszer ivás után sokat javult.

Erősödött mára, tartással ül, sétál, követ, de mindentől retteg, elbújik és csak alszik. Kaparva bújik el egy lift záródás hangtól, ha hirtelen kelek fel mellőle körmökkel kapaszkodik ijedtében. Ez a tünet. Gyenge és fél! Semmit nem találtam ami ilyet okoz. Veszettséget nem kaphatott el táncsak egy erdei sétán fűevéstől.. Aujenszky betegség se lehet mert marha-hal konzervet kap, az hőkezelt! Más elvileg nem okoz nagy félelmet!

A mancsok csak eszembe jutottak mert jobb ötletem nincs! Nem bibis neki, tud menni, amit furának láttam óvatos járást az is elmúlt! Lehet hogy esetleg nem lát jól mert sérült a szeme ahogy odakapott a kisollóra.. de fókuszál, követi a kezem. ..vagy nem hall, de tesztelgettem és odafordul!

Nem zuhant le mostanában ágyról se. Az ablakpárkányról csak, azóta reszket, ha mutatom hol ugorjon. Minden percet végig gondoltam, hogy mit nyalhatott meg vagy mi történt! :'( :'( Jobban van, de nem merek örülni, mert most meg mitől fél??? :'( Soha nem volt bántva és tőlem fél! :'(

2020. márc. 12. 22:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Talán valami sokkhatás érhette, akkor szoktak így viselkedni. Bármi váratlan, ijesztő dolog lehet, amit te nem vettél észre. Szerintem ez náluk olyasmi, mint nálunk a poszttraumás stressz-szindróma.
2020. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A sokadik napon elkezdett tüsszögni. Most is tüsszög naponta párszor, de újra a régi! Sőt! Most még nagyobb troll!!!!
2020. márc. 19. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!