Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapja, hogy elveszett a...

3 hónapja, hogy elveszett a macskám, szörnyen hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta velem volt, mindent együtt csináltunk, folyton megnevettetett mióta nincs meg, azóta folyton csak sírni tudok. Hangulatingadozásom van úgy érzem soha nem fogom tudni ezt feldolgozni ha csak egy picit is rá gondolok már könnyezek.


Főleg ezek a hideg időszakok folyton csak arra tudok gondolni, hogy megfagyott valahol... hogy már nincs.. kezdek megőrülni


Hogyan tudnám enyhíteni a fájdalmamat? Egyáltalán valaha is enyhülni fog?


ugye tartja a mondás, hogy az idő mindent begyógyít de nekem mint ha csak jobban fájna ahogy telnek a hetek...


Annyira szörnyen hiányzik...üres lett az életem nélküle



2019. okt. 8. 21:27
 1/9 anonim válasza:
9%
Kandúr? Akkor csak csavarog. Fut a macska lányok után.
2019. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
másik macska, azt is megszereted, aztán jó lesz. "egy macskát csak egy másik macska pótolhat"
2019. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyan veszett el? Kinti vagy benti cica? Mennyi idős?

Neme, ivartalanított-e? Mit tettél a kereséséért?

2019. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

8 eves lanyka ivartalanitott, benti cicus


Nyaron szokott el ablakon keresztul


Rengeteg csoportba felraktam... plakatoltam de mindig leszedte valaki...

2019. okt. 8. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szomszédokat is érdemes megkérdezni, nem látták-e.
2019. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szomszédok, állatorvosi rendelők, menhelyek, állatvédő szervezetek. Őket kellene felkeresni, nem nyeli csak úgy el a föld. Ha semmi baja nem esett, akkor ennyi idő alatt haza kellett volna mennie.


Reménykedj benne, hogy valaki befogta, csak nem találkozott a hirdetéseddel!

2019. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!! Nekem egy ivartalan fiú cicám volt nagyon kíváncsi természetű. Egyszer meglógott 4 évesen és nem találtam meg, heteken át mindennap bejártam a lakás 3km-es körzetét, hívogattam, semmi. Azt hittem sose látom többet, depressziós lettem. De egyszer csak, 2 év(!) után hazatért, ott ült, s várt rám a lépcsőház ajtaja előtt! Higgyétek el, hogy ő az, mert chippelve volt és ellenőriztük. Nem gondoltam volna, hogy van ilyen. Most is itt ül mellettem, már 12 éves, azóta amint nyílik az ajtó szalad a szekrény tetejére, annyira nem akar kimenni. Nem tudom mi történhetett vele, de a fele farka le volt harapva, 3 bordája eltört(onnan látszott, hogy kicsit rosszul forrt össze szegényemnek) és igen csapzott, nyúzott volt az egész cicc. Senkihez nem ment közel, csak hozzám jött egyből, amint meglátott. Iszonyú nagy volt a boldogság.

Szóval ne add fel a reményt, sosem tudhatod!

2019. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. De ezért lenne fontos, hogy csak olyan ablak nyitásával szellőztessünk, amin van erős szúnyogháló vagy macskaháló...

A legtöbb esély a megtalálására facebook-csoportokon keresztül lehet. Ne csak a saját oldaladra tedd ki, hanem lépj be a helyi cicás csoportba, biztos van olyan! Ott vissza is tudod nézni a korábbi posztokat, hátha valaki megtalálta!

2019. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:(
2023. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!