Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyi idő múlva mennyi esély...

Ennyi idő múlva mennyi esély van arra hogy megtaláljam/visszajöjjön? Hogyan lehetne még keresni? Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
2019. novemberében tűnt el az akkor 8 hónapos nőstény kinti cicánk (délelőtt). A környéken mindenkit megkérdeztünk senki nem látta. Plakátoltunk nem lett semmi. Adtunk az ujságosnak plakátokat hogy vigye ki pár házhoz de semmi. Neten is kerestük.Állatorvosnak/állatvédőnek is szóltunk. Sosem ment el maxiumum a kapuig amikor várt engem.
2020. márc. 10. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nulla.Vagy másnál van,vagy már meghalt.
2020. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitőkész válaszodat.
2020. márc. 10. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Chip volt benne? Ivaros?
2020. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyakörv is volt a nyakában. Még ivaros volt igen. Azutáni honapra volt megbeszélve az ivartalanitása
2020. márc. 10. 18:47
 5/9 anonim válasza:

Szerintem van remény.

Saját tapasztalat,kinti cicánk van, és egyszernem jött haza gyanus volt jártunk mindent, ugyan ezt a procedurát végig jártuk, de semmi...

El telt fél év! és egyszer csak nyávogott az ablakunk alatt, mint egy csoda vissza tért és azóta se tünt el, ment el.

Tuti a mi cicánk mert jellegzetes vonásai meg vannak, sajnos nincs farka egy baleset miatt így totál felismerhető.

Úgyhogy van rá esély hogy vissza térjen.

2020. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dejó lenne ha nálunk is így lenne :(
2020. márc. 11. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, mint az 5. Miénk majdnem EGY év után jött haza.Valahol befogták, mert szép gondozott volt. Nálunk is volt sajátos jegy, amiért biztosak voltunk abban, hogy a miénk.
2020. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előkerült?
2020. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen előkerült! 6 hónap után került elő!!
2020. aug. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!