Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett vele?

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltünk, hogy a cicánk remeg és úgy rángatja magát. A nyakánál és a hátánál olyan volt mint amikor megnyomódik a szőre. Amint tudtam vittem az állatorvoshoz. Azt mondta komoly fejsérülése van, ne szenvedjen altassuk el. Őszintén olyan ideges voltam hogy el is felejtettem megkerdezi hogy mi okozhatta. Nagyon sajnáljuk, kislányom imádta. Benti cica de van macskaajtó, hogy ki tudjon menni éjszaka pisilni. Arra gondoltam hogy mivel a szomszéd utál minket és tudta mennyire szeretjük ezt a cicát, hogy ő tette hogy fájdalmat okozzon. Mivel a kutyára mondta már hogy ő bizony megverné. De lehetséges ez?
2019. szept. 4. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy a szomszéd fejberúgta, megütötte, de az is lehet hogy köze nem volt hozzá és elütötték. Mondanám hogy kérdezd a szomszédot de valószínűleg tagadni fog mindent. Sajnálom a cicát! ☹️
2019. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegényt. Mivel bizonyíték nincs, ezért nem tudsz semmit tenni. Ha legközelebb cicátok lesz, inkább szoktasd alomra.
2019. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!