Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska hirtelen lesz...

Ha a macska hirtelen lesz rosszul (tegnap még semmi baja nem volt) hideg a füle, sokat hány, és az életvidám cicám teljesen "kómás" akkor megmérgezték?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, én ölök... Állatorvoshoz viszem holnap, de ma nem rendel a dokink... Habos vizes cuccot hány szegénykém.
2010. júl. 25. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress egy ügyeletes állatorvost, ne várj holnapig, mert késő lehet.
2010. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Igen csatlakozom az előző válaszhoz. Szerintem is elkéne vinned egy állatorvoshoz és majd ő megmondja, hogy mi a baja a cicusodnak:)
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
vannak mérgező növények, lehet, hogy magától evett ilyet, pl. kutyatej. Ma még talán kideríthető, hogy mit evett össze. Egér/patkányméreg is okozhat mérgezést.
2010. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan állatorvost a neten sem a környéken, aki rendel vasárnap 13 óra után!!! :(( Azért fontos, hogy a környéken legyen, mivel szervízben a kocsi... BKV-val nem tudom órákig cipelni, mert tényleg folyton hány...
2010. júl. 25. 14:44
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet....de akkor nem biztos, hogy megéli a holnapot, keress neki gyorsan egy orvost.

Amúgy ha tudnád, milyen mérget ehetett, akkor jó lenne tejet itatni vele. De pl. a patkányméregnél csak ront a helyzeten a tej.

2010. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egér/patkányméreg a szomszéd elásását fogja maga után vonni, ugyanis utálja a macskáimat. Egész nyáron slaggal locsolja őket a kertben (pedig közös kert van, tehát semmi köze hozzá, hogy ott játszik-e a fűben a cicám) és már többször szóltam neki hogy hagyja őket békén.
2010. júl. 25. 14:46
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki is megy az orvos, nem kell neked utaztatnod a macskát... csak az a lényeg hogy minél előbb lássa hozzáértő.
2010. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, mit lehetne tenni... Gyógyszertárban nem lehet valamit venni mérgezésre? Vagy nincs valami egészségügyis ismerősöd? Esetleg állatorvosi ügyelet? Nem tudom... :S
2010. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egészségügyis voltam, de nem tudom mit csináljak vele, mivel a szülészet sajnos elég messze van az állatgyógyászattól. A tejet nem issza meg, és hiába kérdezek bárkit, senkinek nincsen lövése sem. Próbálok állatorvost vadászni. Csak miért pont vasárnap délután....?!
2010. júl. 25. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Tejet próbálj meg adni neki, az a mérgezésekre jó, de minél előbb orvos!
2010. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!