Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudható meg hogy...

Honnan tudható meg hogy fajtiszta e a cica?

Figyelt kérdés
A barátnőm vett 25ezerért egy maine coon kiscicát,de úgy kapta meg ennyiért hogy nincs hozzá törzskönyv.Ez így lehetséges?És akkor honnan tudjuk hogy ténylegesen maine coon?
2010. júl. 25. 17:31
1 2
 11/12 anonim válasza:

Elég ostoba dolog egy törzskönyv nélküli macskára ennyi pénzt kiadni...Akár én is mondhatnám, hogy eladom nektek a cicám kölykeit, darabja 25.000 ft, mert fajtiszta.

És ezt mégis ki veszi be?

Mondjuk én nem vagyok a híve annak, hogy fajtiszta cicát tartsak, mert csak a nyűg van vele. Persze ez egyéni vélemény, mert aki cicát akar, ingyen is hozzájuthat a legszebb, legkedvesebb kiscicákhoz...

Viszont aki ennyire fontosnak tartja, hogy fajtiszta legyen a kisállata, nem veszi meg törzskönyv nélkül.

Azt javaslom, hogy keresse fel a barátnőd a csajszit, és vegye rá, hogy csináltassa meg a törzskönyvet, mert anélkül nem hiheti el neki, hogy tényleg fajtiszta.

2010. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tegnap még nagyon vehemensen állítottad, hogy törzskönyves is, meg nagyon fajtatiszta és szóba sem állsz azzal, aki ezt másként gondolja stb.

Sajnálom, de én inkább egy nagyobb szőrű házinak mondanám.


[link]


Nézd meg őket.

2010. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!