Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek se jó, hogy a...

Szerintetek se jó, hogy a macskák a legolcsóbb parizeren élnek?

Figyelt kérdés
Ha tápot adsz nekik, őrjöng...
2020. márc. 18. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Minőségi alutasakost próbáltad már? A parizer nem való macskának, mert semmi tápértéke, ráadásul nekik az sós és a köztudottan a macskák keveset isznak.
2020. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan szemetet esznek. Így gondolom magadtól is össze tudod rakni, hogy jó vagy sem...
2020. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te se ennéd meg, az állatoknak se add.
2020. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Apám adja nekik és ő örjöng. Nem igen tudok mit tenni.
2020. márc. 18. 08:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó nekik, mint az embereknek sem, de a macskának még ártalmasabb...

Ha megeszi, akkor egy jóminőségű száraztáp lenne a legjobb.


Miért örjöng az apád, mit mond?

2020. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apád őrjöng vagy a macska? :D


Egyébként nem jó, te se ennéd meg, tele van hulladékkal, sóval. Szépen lassan kikészíti majd a veséjét meg a máját. Ráadásul semmi tápértéke.

2020. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Apám... Mert emberi kaja, hús, ennél jobbat nem tudok nekik adni, vidd azt a szar tápot, abban csak szemét van. Ha az embernek jó, akkor nekik is. Mekkora idióta marha vagyok, kiabál ő tudja mi való nekik, meg ő pénze, ő eteti őmet, majd ő eldönti mit ad nekik. Meg el kellen altatninőket a pitsába, velem együtt, ha ekkora hülye vagyok...

Persze, hogy megeszik a tápot, jobban szeretik, meg szoktam hús, alutasakos konzervet is... Meglátja, hogy ki van öntve a táp őrjöng. Ha itthon van, nem is kaphatnak azt...


Én is mondtam nekik, normálisan, sokszor, hogy tele van sóval, fűszerrel, tönkremegy az állatok veséje, idős macskánál amúgy is gyakori, állatnak nem szabad sósat stb.


De nem. Anyám meg egy papucs, "igen szívem", felrúgom mind, igen szívem hülye vagy, igen szívem, majd megpofozalak, igen szívem, az van, amit mondok, igen, szívem.

2020. márc. 18. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb állatorvoanál jártok, akkor apáddal menj, és majd kérdezd meg erről előtte a dokit.
2020. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izé... Apád probálja már ki, hogy egy honapig csak olyan emberi kaja parizert eszik...
2020. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kompromisszum? A macska ragadozó..(3cicám van most is) vagyis a sima hús pl csirke szárnyasok nyersen szintén jók és kevesebbel is tele a cica pocak. Disznót véletlenül se adj, álveszettséget okozhat. A szárnyasok mehetnek nyersen, a marha pl főzve. Ez kb olyasmi etetés mint a barf nézz utána... Kezeletlen emberi kaja. A cicáknak sem rossz apádat is le lehet nyomni vele. De olvass nagyon utána mielőtt vitába szállsz. Mondjuk én täpozok és alusat adok. Csak akkor jön a nyers ha vmi miatt kímélő étrendet kell kapniuk. Utca ciccek voltak. A legidősebb 13 éves. Egy garast nem adott volna még a doki sem hogy megmaradnak 😊 ahoz képest a kicsi is 5 éve rokkázik az idegeimen 😂
2020. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!