Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mièrt tàmad minden állatra az...

Mièrt tàmad minden állatra az anyamacskám?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap este a legnagyobb meglepetèsünkre lefialt a cicànk viszont a kicsik elpusztultak.Azóta folyamatosan keresi őket ès van,hogy hirtelen a semmiből agresszív lesz ès nekitàmad a többi állatnak (tyúk,kutya,macska).Ilyenkor mit lehet tenni?Tudom ivartalaníttatni kell ami meg is fog törtènni,de addig is fèltem nehogy komolyabb baja legyen.
2020. márc. 27. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt ivartalanítva, akkor nem lehetett akkora meglepetés az, hogy leszült nektek egy almot...


Egyébként teljesen érthető az agresszió, az összes kiscicája meghalt, gondolom nem érti hova tűntek.


Ha félted, akkor vidd el dokihoz, mert gondolom teje van, amit nem szívnak ki a kiscicák. A tejláz pedig nem vicces és komoly baja lehet tőle a macskának.


Pár nap alatt lenyugszik majd, de orvos mindenképp lássa és kérdezd meg mikor mehet legkorábban ivartalanításra, mert hamar visszafedezi egy kandúr.

2020. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt.

Azèrt lepett meg minket mivel mèg csak 7 hónapos.A doki azt mondta,hogy 6 hónapos kor után ivartalanítja.Nincsen teje,nincs bedurranva a cicije.Gondolom ezèrt is pusztulhattak el a kicsik.

Bízom benne,hogy nem tart sokáig ez a hirtelen kitörései mert fèltem,de nem tudom sehova se sajnos erre az időszakra becsukni.

2020. márc. 27. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehát azt csak láttátok, hogy vemhes, vemhesen is lehet ivartalanítani. Egy hónap pedig elég sok idő, 6 hónapos kortól ivartalanít, akkor lett volna rá 4 hetetek.
2020. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Azért támad mas állatra mert dolgozik benne az anyaösztön, ez nem kellene meglepő légyen , az én macskám az utcába az emberekre is rafutott mikor kölykei születtek, mivel dolgozott benne az anyai ösztön.
2020. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!