Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 éve vágyom egy állatra....

8 éve vágyom egy állatra. Szüleim nem engedik. Hogyan könyörögjem ki a cicát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Helló!


Tehát 8 éve vágyom egy cicára. A szüleim nem engedik. 3.emeleten lakunk ahol bőven elférne a cica. 7-14-ig szeretném egyedül hagyni.Nem tudom,meglenne? A másik probléma,hogy van egy bőrgarnítúra és Anyum fél,hogy a cica szétkarmolássza. De hát vannak ilyen távoltartó szerek. Meg hát a nyaralások. De véletlenül mindig olyan hotelba megyünk ahova lehet vinni állatot. Légyszi segítsetek.


2013. aug. 4. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem a cic még így sem bír magával, hogy kertes házban lakunk. Persze csak aludni jár be néha, nem rombolni, de ha egész napra bezárnám, tuti hogy szétverné a lakást. És ha egy bőrgarnitúrának neki esne....

Hány éves vagy?

2013. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha nem cicát kérnél? Másod is lehet, pl. höri, tengerimalac... Cicád meg lehetne ha felnőnél, annyi amennyit akarsz.
2013. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a te szüleidet, de ha olyanok, mint az enyémek, akkor már fel is adhatod, mert végleges a döntésük. Én ovis korom óta szeretnék egy macskát, már középiskolás vagyok. Lelkesedésem azóta is töretlen, de a szülői tiltás is. Úgyhogy marad a B terv, miszerint egyetem után, saját lakásban majd tartok macskát. Szerencsére az ismerőseim körében vannak macskatartók, tehát addig is tudok gyakran macskázni. Imádom őket, és nagyon várom, hogy lehessen sajátom is :) Remélem azért neked sikerül meggyőzni őket. Az én szüleim alapból nem szigorúak, csak állattartásban, ugyanis szerintük minden állat a kertbe való (még a hörcsög és a tengerimalac is), és mi természetesen panelban élünk.
2013. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem kertes ház nem kizáró ok a cicára, sőt sokkal jobb ha lakásban él. Kevesebb veszélynek van kitéve (autó, kutya, méreg, tolvaj)

Kiskorában veszel neki kaparófát akkor nem bántja a bőrgarnitúrát, egyedül is elvan de ameddig pici javasolt otthon lenni vele, mert a kiscicának kell a társaság. Ezért előnyös ha nyár elején amikor nincs suli akkor viszed haza. Ha csak ez a kettő a baj akkor ezen lehet segíteni, nyaralni meg ha mentek és nem vihetitek biztos van olyan barát, családtag aki elvállalja arra az 1 hétre. Nekem 2 macskám van mindig mindent meg lehet oldani. Sok velük a baj mindent tönkretesznek de mindenért kárpótol amikor dorombolva odabújnak hozzám éjjel:)

2013. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!