Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápszert vegyek elérhet...

Milyen tápszert vegyek elérhető áron?

Figyelt kérdés

Elég gyakran találok vagy hoznak nekem ki dobott kisicákat. Vagy a szomszéd macskája ellik le hozzám, aki magukra hagyja a picikéket.

Eddig laktózmentes csecsemő tápszert kaptak, de ezúttal szeretnék előre felkészülni és be szerezni macska tápszert.

A repeta tápszer vagy a panzi az, amit a helyi gazdabolt megrendelésre be tud nekem szerezni. A kettő közül melyik az amelyik jobb minőségű? Vagy esetleg amelyikkel anyagiakban jobban kijövök?

Mivel a cicák további ellátása sem egy olcsó dolog (féregtelenítés, oltás, stb) és diákként főleg a jelenlegi helyzetben nem tudom a maximumot megengedni.


Előre is köszönöm a segítséget.


2020. ápr. 3. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt cselesen megoldottam úgy, hogy elvittem a szomszéd öreglány macskáját ivartalanítani. A tököm tele volt az évente kétszeri alommal, mindig a szerszámos házamba szült le. Mivel sajnáltam, ezért gondoztam a kiscicákat és ha nem adtam örökbe évi 10-et, akkor egyet sem. Ráadásul az első almot nem gondozta, négyóránként cumiztattam őket és így lett 2 macskám is. :D


Szóval csempészd el ivartalanítani, az ilyen nemtörődöm ember úgyis leszarja, nem fogja tudni mitől nem ellik többet a macskája.


Egyébként én a Royal Canin tápszerre esküszöm. De ha bemész egy állatosba, ott adnak neked tanácsot ezzel kapcsolatban.

2020. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gimcat a legjobb és kutyásból is a Gimborn szerintem.

Vagyis árban olyan közepes, de nem tudom, nekem nem tetszik a Royal 39% zsír tartalma. Szerintem nagyon sok. A gimpetekben 28-30% körüli.

2020. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!