Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez? Cica megbolodnul...

CodyTitaaaan kérdése:

Miért van ez? Cica megbolodnult a többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanába kezdte el ezt csinálni kb 2 hete. Az a lényeg hogy folyamatosan nyávog reggeltől estig de nem tudom miért. (Ugye benti cicáról lenne szó.) Etetem itatom és sétáltatom pórázon rendesen naponta 2x de még is olyanokat csinál hogy eszem megáll. Mit tudnék ezzel csinálni? (1 éves cica)

2020. ápr. 7. 16:27
 1/7 Lena7 ***** válasza:
Ivartalanítva van ?
2020. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 7. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kan cicus akkor valoszinuleg a parzasi idoszak miatt. HA jol tudom tavasszal van ez. Valami szuka kis macskat erzekelhet es ez lehet a baj szerintem
2020. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított cicáról lenne szó ezt elfelejtettem.
2020. ápr. 7. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól még menne.

Az összes macskám ezt csinálja.

2020. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iden kezdődött leghamarabb februarban a párzás es meg tart , a legnyugisabb kanunk is gwndukol sebekkel tér haza alszik eszik par ora es huss . 4 5 napokig koóborog .
2020. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ivartalanított macskát nem érdekli semmilyen párzási időszak!

Nekem egy ivartalan kandúrom van meg egy még ivaros nőstényem együtt vannak bent a házba, a nőstény épp most is tüzel, a kandúr le se szarja...

Nem tudom mi lehet a te macskáddal. Nincs semmi más furcsa amit csinál, vagy nem lehet fájdalma?

2020. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!