Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a macskám fülével?

Mi van a macskám fülével?

Figyelt kérdés
Több éve tiszta seb a 10 éves macskám füle. Mitől lehet? Amit állatorvos felírt, kenőcs, nem használt. Véresre vakarássza a füleit a cicó... mit lehet kezdeni vele?
2008. nov. 22. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanez volt, ráadásul hasonló korú cicussal. Advocat csepp + néhány antibiotikumos injekció segített. Az Advocat az élősködők ellen jó, előfordul, hogy fülrühe van a cicának, attól is kívül kaparja szegényke véresre a fülét kínjában.
2008. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, én is ezt gondolom!
2008. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszavinni a dokihoz és megmondani, hogy nem használt a cucc, találjon ki valami mást!

Mellesleg nem értem, hogy lehet hagyni, hogy éveken keresztül szívjon a cica a füle miatt, fáj, viszket, vakarja, elfertőződhet, akármi lehet.

2008. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi cicánknak is hasonló problémája volt.Fertőző.Egy utcáról befogadott cicától kapta el.Fülatka volt.Az állatorvos sima fültisztító folyadékot adott.1 hónapos kezelés után elmúlt.
2008. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos 25 ezer ft-os gyes-ből jelenleg nem telik arra is, hogy 6-8-10 ezer forintokat hagyjak ott az állatorvosnál...
2008. nov. 24. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok bántani senkit de erre előbb kellett volna gondolni.De most már mindegy.Ha jót akar a cicának akkor megadja neki a szükséges gyógyszereket,ha nem telik rá akkor a cicának is az a legjobb ha elajándékozza olyan embernek,aki esetleg többet tud rááldozni.Ne szenvedjen szegény.
2008. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen rüh..azt érdemes még megvizsgálnod, hogy a fején, esetleg a nyaka/mellkasa környékén ki lehet-e tapintani pár kisebb, varas sebet.

az én macskámnak is volt, és neki az állatorvos kimosta mindkét fülét, majd adott egy fülcseppet, és ez 2800 forint volt..szerintem nem olyan nagy tétel, egyszer ki lehet bírni.

2008. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!