Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tehetem biztonságossá...

Mivel tehetem biztonságossá az ablakot? Bukó ablak és a cicák.

Figyelt kérdés

Jön a jóidő, és nyáron éjjel nappal bukón van az ablak. Most, hogy itthon vagyunk, ki tudjuk engedni a kertbe a cicáinkat, de mit csináljunk az ablakkal, hogy ott ne akarjanak, tudjanak kimenni. Egy cicámat érte baleset, szerencsére csak átmeneti bénulás volt nála, mert megcsúszott az ablakban, és azonnal ki tudtuk szedni szegényt.

Olyan hálóról tudok, ami telibe fogja magát az ablakot, de magát a rést is elzárni valahogy lehet azzal?


2020. ápr. 16. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló?
2020. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt is hogyan?

Amikor kinyitom a "gúla" nyitva marad, és azt a rést kéne elzárni, hogy el se tudjanak indulni.

Ha kintről teszem fel, akkor az ablak nem zárható, bentről meg a belső parkányra került a háló, amit szét szednek, mert lógica.

2020. ápr. 16. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak erre speciális rácsok, nem is drágán:


[link]

2020. ápr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezt miért nem találtam meg? Köszönöm még egyszer.

2020. ápr. 16. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!