Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maackám tegnap szétkarmolta a...

Maackám tegnap szétkarmolta a fél arcomat, nálatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Feküdtem és a semmiből nem feküdtem rá meg semmi. Korábban is szokott így, máskor meg bújik.
2020. ápr. 21. 11:49
 1/5 Lena7 ***** válasza:

Szétkarmolta ?

Hogy történt ?

Nem lehet ,hogy csak játszott és véletlenül karmolta meg ?

Nem ilyedt meg valamitől?

2020. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két mancsával telibe az arcomnak, nem súlyos, de... Nem játszott, mert forrongott a dühtől.


Ilyen főmacska alkat, a főnök, a többibek is odacsap, vagy beléjük harap. Hierarchia tetején van! Kutyáktól sem fél, egy kb. németjuhászig, vagy akkora maagasságú kutyákat helyből lerendez, nem vicc. De a nagyobbtól sem tántorodik meg, a hülye szomszéd szórakozott vele!


Volt ilyen többször is, mindig megbocsátok neki és kibékülünk! Én se vagyok normális xD De nehogy már egy macska csak telibekarmolja az arcomat csak úgy... Pedig imádom.

2020. ápr. 21. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az olembe csinált..... Aztán rám fújt...
2020. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alsóbb rangban vagy nála. Mikor pózol vagy támad spricceld le virág permetezővel vagy vízipisztollyal hangos Nem/nem szabad kifejezésekkel, ha visszaütsz az nem segít! Szidd le és nincs simi míg oda nem jön ő elnézést kérni.
2020. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő N kutya...
2020. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!