Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy a 2 éves cicám...

Normális hogy a 2 éves cicám kiskora óta csak az alutasakos táppért van oda?

Figyelt kérdés

Megeszi a száraztápot is, kap húst is de legjobban az alutasakost imádjak,abból napi 4 adaggal be tud falni,viszont anyagilag ez mindennap 500 forint, nem mondom hogy rengeteg de ha mindennap ezt veszem neki akkor 15 ezer forint.... nem sok ez egy cicának?

Ne értsetek félre nem sajnálom rá a pénzt, sőt mindenemet odaadnám érte csak félek hogy ez így nem egészséges neki. Ti mit adtok a cicátoknak?



2020. ápr. 22. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy ahonnan elhoztam az idős hölgy csak ezt adott neki.
2020. ápr. 22. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, függ, milyen márka. Gondolom whiskas, vagy valami hasonló csoda. Ezek tömve vannak tartósítószerrel, cukorral, kvázi függőséget okoznak. Mekis kaja és hasonlók, cicaverzióban.


A te dolgod korlátozni, hogy mit kap.


Egyébként 15ezer egyáltalán nem sok havonta. De ezt az összeget minőségi tápra is költhetnéd.

2020. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos rá van szoktatva,ami a nem minőségi termékekkel nem is volt nehéz. Ahogy az előző is írta, nem sok pénz ez egy Cicára költeni, de legyen minőségi az, amit kap. Meg kell nézni, mit tartalmaz. Ami általában 4% húst tartalmaz, a tibhi pedig szó szerint szemét, az csak bajt fog okozni a későbbiekben is!
2020. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok ez az összeg, ha minőségit veszel.

Barátnőm szülinapjára a cicának is válogattam pár ilyen alutasakost. Szerintem már hülyének néztek a boltba, de kb mindet el kellett olvasnom. Normálisat akartam, aminek magas a hústartalma, nincs vagy alig van benne gabona, nincs benne cukor és tartósítószer sincs vagy ha van, természetes. Árban nem vészesebbek, mint az agyonreklámozott társaik, de tényleg rá kell szánni az időt, hogy végignézd a kínálatot.

2020. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!