Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicát elviszik másik...

Ha a cicát elviszik másik helyre lakni nem fog onnan el menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van 5 cicám mind nagyok. Apósomékkal vagyunk szomszédságban , és őket nagyon zavarja ,hogy össze kakilják a véleményt ,udvart . Kb 1 éve azzal jön nekem adjuk oda valakinek őket .. viszont én nagyon sajnálom őket sok éve velem vannak . Az előbb át jött és kiabált stb , hogy nem tudom meg erteni sok ennyi macska . Oké sok ennyi macska de szeretem őket,kennelben nem maradnak . Azt tervezik el viszik őket másik helyre .. hiába mondom nem engedem , mit csináljak ? Azt mondta egy macskát esetleg tartsak meg , mert így nem állapot . 🥺 Viszont ,ha elviszik őket biztosan nem lesznek olyan biztonságban , mint nálam.
2020. ápr. 22. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
A macskàk alapból vándorló állatok, lehet, hogy egy idejig maradnak, de ha megunják a környezetet, előfordul hovy àtmennek a szomszédhoz, vagy ilyesmi
2020. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kamugyrosz ***** válasza:
27%

Hat a kérdésedre válaszolva azt kell csinálnod hogy 3 vagy 4 napig benn tartod a szobában így megszokja a környezetet

És utána nem megy el

Nálunk bevált, szomszédból egy idős macskát adtak nekünk és azóta se ment vissza a gazdájához

A lényeg h foglalkozz vele sokat

2020. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Amikor új helyre kerül a macska akkor érdemes először bezárva tartani hogy megszokja azt a helyet és biztonságban érezze magát. Persze nem pince vagy valami ilyesmi helyre.

Amikor mi elköltöztünk egy hétig nem engedtük ki az udvarra, mondjuk ő benti macska.

Neked 5 macskád van, remelem ivartalanított mind!?

Van olyan megoldás is hogy az apósodék olyan növényt ültetnek a veteményesbe amit nem szeret a macska itt egy link amin találsz párat.

[link]

De tényleg a legfontosabb ivartalanítás mert most 5 rövid időn belül 20 igaz nem írtad milyen ivarúak de akkor sem kell hagyni hogy szaporodjanak mert ha nem kell senkinek akkor mi lesz velük?( tudom falun megy a vizes hordóba)

DE EZT NEM KELLENE!

2020. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A macska ugyan elsődlegsen a helyhez ragaszkodik, de ha szereti a gazdit, akkor megszokja az új helyet. Nem fog onnan elmenni.
2020. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ha telken belül tartottad volna a macskáidat, mint ahogy azt törvény is előírja, akkor most nem lenne miattuk balhé. Teljesen jogos apósodék kiakadása.
2020. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van 2 benti macskám, de teljesen jogos apósod kiakadása. Halálom, amikor a szomszéd macskája teleszarja a veteményesemet mert nem tudja megoldani a hülyéje, hogy a saját telkén tartsa.


Ennyi erővel a németjuhászaim is átjárhatnának szarni a szomszédhoz, semmi különbség nincs, ugyanúgy a telkemen kell tartanom őket, mint a macskáimat.


Egyébként megszokják az új helyet, pár napig bent kell őket tartani amíg kialakul a helyismeret plusz a kötődés a gazdi iránt.

2020. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na arra kiváncsi lennék hogy hogy oldja meg bárki is h ne menjen a macska ki a portálról.

A macska képes átmászni akár egy 6 méteres kerítést is. És meg a speckó forgó rudas kerítést is simán ki tudjak kerülni előbb utóbb.

Na de gondolom az itt válaszolók 80-90%a városi panel lakó és nem látott meg macskát hogy hogy is mozognak a szabadban.

2020. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, képzeld falun lakok macskával és képes vagyok betartani a törvényt.
2020. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze ki sem engeded a házból füvön meg sose volt a lába
2020. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na meg a másik ha te képes vagy rá akkor miért nem árulod el nekünk te hogy csinálod hogy ne csavarogjon el a macska?

A másik okostojás aki úgy kezdte van neki 2 benti macskája és nem engedi az a németjuhász kutyáját a szomszédba szarni azért nen megy a macskád sem át mert bent vannak a lakásban 🤦‍♂️

2020. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!