Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám foton felugrik az...

A cicám foton felugrik az ablakomba és nyávog tudnék e tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés

A macskám folyamatosan ha teheti felugrik az ablakomba.

Eleinte aranyos volt de most már el kezdett idegesíteni. Ne értsetek félre nagyon szeretem a cicám de nem tudtok ötletet adni hogy ne zavarjon többet.



2020. ápr. 27. 12:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9#


Próbáltam d folyton mocorog

2020. ápr. 27. 14:03
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Foglalkozni kéne a macskával, akkor talán nem unatkozna kicsapva a lakásból.
2020. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Minek macska az olyannak, aki érzelmileg ilyen hidegen viszonyul hozzá.
2020. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a macskám nem arról van szó hogy gyűlölöm mondtam már sok időt töltök a cicussal csak ha tanulok vagy egyedül akarok leni picit akkor hogy lehet a macskát lefoglalni vagy elintézni hogy ne piszkáljon mert már mondtam nagyon idegesítő tud lenni az hogy folyton nyávikál itt nekem.

Értem lehet azt gondoljátok a cica be való de ugyanúgy el van kint is mert csak az a természetes élőhelye.

Nem kirekeszteni akarom a macskát!

2020. ápr. 27. 14:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel.. Ha annyira szeretnéd, beengednéd, nem pedig azon bosszankodnál, hogy felugrik az ablakba. Veled akar lenni, érdekli mit csinálsz, azz akarja, hogy törődj vele. Ha zavar, hogy néz, sajnálom. Nekem csak bentiek a cicák, együtt tanulunk, együtt nézünk filmet, és sokkal jobb, mint egyedül. :)
2020. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha olyan sokat foglalkoznál vele, mint írod, akkor nem az ablakodban nyávogna, hanem valahol napozna, fetrengve horkolna. Az enyémek pl ezt csinálják, mert a saját dolgom előtt foglalkoztam velük, és utána is fogok.

Ennek baromira nincs köze ahhoz, hogy egy macska kijárós-e, csak ahhoz, hogy mennyire van elhanyagolva.

2020. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

például nekem is fel szokott ugrani az abakba de tanulás közben én sem engedem be mert felugrál az ölembe meg stb

de ő például alapból ha bent is van folyton az ablakban van

2020. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!