Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek a bolhák ellen?...

Mit tehetek a bolhák ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
A 2 kiscicám még csak 3hónapos. Bolhaírtó nyakörvet pedig sajna csak 6hónapos kortól lehet használni:( Nagyon sok bolha van bennük. 2 naponta fürdetem őket, valamennyivel kevesebb bolha is lett bennük, de intenzívebb írtás kéne. Van olyan növény esetleg, ami bolhariasztó hatással bír? Vagy valami szer,amit ilyen korú cicáknál is használhatok?
2010. júl. 28. 21:37
 1/7 Lilah ***** válasza:
Bolhairtós fürdetés utána spot on cseppek a nyakára. Vagy vidd el az orvoshoz, nekem ő irtotta ki.
2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lilah ***** válasza:
Mármint az én állataimnak xD
2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a cicák birják a vizet te is kitudod nekik szedni :) én ha fürdetem a kutyusom szedegetem nekii szeretem hehehe ... dee bolhairtós nyakörv sztem nem sokat ér :S viszint a cseppek télleg..
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fürdesd meg bolha írtó samponal. Utána kend be a nyakukat frontline cseppel. Már 2 hónapos kortól lehet használni.

A lakásban pedig Insecticide 2000 spray-el fuj le mindent a lakásban élő bolhák miatt. Ezt 2 hét múlva meg kell ismételni a frontlinet pedig havonta

Az Insecticide most akciós a Fressnapfban...

2010. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

A fürdetés és a Frontline között el kell teljen 2 nap.

Fontos közvetlen fürdetés után nem ér semmit.

2010. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 Hónapos macskáknak már lehet venni sprayt is meg nyakörvet is,szerintem már a legtöbb állatkereskedésben vagy patikában kaphatóak.
2010. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. júl. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!