Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyám a sirba kerget folyton...

Anyám a sirba kerget folyton megmenti a madarakat a macskám elől (? )

Figyelt kérdés

Múltkor elkapott a cicám egy cinkét

Nem voltam itthon anya mesélte de elvette tőle a cinke elrepült (fejbevágta seprűvel a macskát hogy engedje el😂😂) ma reggel elkapott egy verebet

Amikor elkapta a cinkét azt mondta hogy azt ne bántsa mert olyan szép madár majd ha elkap egy verebet azt hagyni fogja mert hogy abból amúgy is rengeteg van

Ma elkapott egyet meg is harapta (erre keltem) anyám megmentette a verebet kivitte a járdára ahol már nem megy a macska

Megharapta azt mondta nem tudott elrepülni egy jó ideig de aztán elment

Mondtam anyának hogy megyek vissza hozom a verebet a cicának mert hogy a múltkor azt mondta a verebet szabad de addigra elment

Mit csináljak anyával hogy ne vegye el folyton a madarakat?



2020. máj. 10. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk nem nagyon vicces, hogy anyád a macskát sepruvel fejbavagja....


Úgy látom te sem vagy kulomb nála.

2020. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Én is elvenném tőle, szeretem a madarakat és nagyon hasznosak is. Ha egeret/patkányt fogna az más, azt nem engedném el élve.
2020. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen a cirok részével meglegyintette te jó ég mi lesz most nyilvan nem a fa vegevel 😂
2020. máj. 10. 09:26
 4/31 A kérdező kommentje:

Egeret még nem fogott de hátha

Mondjuk anya azt is elvenne tole szerintem 😀😂

2020. máj. 10. 09:27
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cicád maga a vadászást élvezi, valamelyik meg sem öli amit elkap. Nem nagy gond, ha elveszitek tőle. :)
2020. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Hat csak sajnalom ot mert olyan kis ugyes egyem a szivet de mindig elveszik tole a jatekot 😁
2020. máj. 10. 09:33
 7/31 ASegélyember ***** válasza:
79%
Egyszer a macskám fogott egy egeret vagy pockot vagy valami akármit, már nem is tudom és elvették tőle az utcában lakó gyerekek hogy elengedjék, szoval ki tudja
2020. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jól teszi, hogy elveszi tőle a madarakat. Gondolom nem szeretné a védett madarak eszmei értékét is kifizetni, ha kinyírja a felelőtlenül tartott macskád.
2020. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Huhaa😂hany milliardot er egy vereb valaki tudja? Nyilvan ha olyan madarat kapna el amit nem ismerunk vagy tudjuk hogy vedett stb akkor elvennenk tole bar ketlem hogy barki hibaztathatna a
2020. máj. 10. 09:50
 10/31 A kérdező kommentje:

...a macskat mert vadaszott ki tudja a kobormacskak hany fele madarat kapnak el

Itt egy verebrol van szo nem egy arapapagajrol konyorgom

2020. máj. 10. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!