Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudok dönteni két kiscica...

Nem tudok dönteni két kiscica közül, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Kiscicát szerettem volna, hát elkezdtem nézegetni ingyen ajándék kiscica hirdetéseket. Amikor épp láttam olyat, ami nincs messze és megtetszett, akkor írtam a hirdetőnek. Sokáig csak azt kaptam, hogy pár óra után már nincs meg a cica, elvitték, vagy lefoglalták. De most csapdába estem, kettő is visszajelzett egyszerre, mindkettő rám vár. A picik két külön alomból vannak, de ugyanannyi távolságra és ugyanannyi idősek. Az egyik a kedvenc cicaszínemben ragyog. De a másik egyszerűen elrabolta a szívem, képről ránézésre. Egyik fiú, másik lány, és van már egy ivartalan fiú cicám, egy éves, extra barátságos, de nem tudom számít-e a nemük. Még 1 hetem van eldönteni, akkor lehet elválasztani őket. Fogalmam sincs, mit tegyek. Csak egyiket hozhatom.

Kérlek, adjatok valami segítséget, ezt nagyon elszúrtam 😞



2020. máj. 14. 19:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem gond, akkor hozd el mindkettőt.

Ha csak egy ksicicát tudsz bevállalni akkor ajánlom a következő módszert:

A cica legyen fej, B cica legyen írás, és dobj fel egy érmét. Amint feldobtad, tudni fogod, hogy melyiknek szurkolsz jobban :)

2020. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Hozd el mindkettőt! Tudok olvasni, hogy csak az egyiket hozhatod, de amelyiket nem hozod el, az örök életedben bánni fogod.

Különösen, ha az amelyiket elhoztad csinál valami rosszaságot.

Vagy dobj fel egy érmét, fej vagy írás!

2020. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, mivel mindketten ugyanazt írtuk az 1-el, ugyanabban az időben, tuti, hogy igazunk van!:)
2020. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nee, csak még rosszabb érzések fogtak el:/

Azért, mert tudom, hogy igazatok van:/

Abban is, hogy mind2-t el kéne hoznom és az érmésben is:/

2020. máj. 14. 20:06
 5/30 A kérdező kommentje:
A szerelmem ki fog dobni macskástul, ha 3 cica lesz:/ A 2-re is alig-alig beszéltem rá, hogy a másik kevesebbet fog vernyákolni, ha van egy társa(remélem igazam lesz, mert különben 2-vel is repülök) :/
2020. máj. 14. 20:08
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Azt válaszd, amelyiknek bármi miatt kisebbek az esélyei, hogy gazdit találjon, vagy per pill rosszabb körülmények között él.
2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válaszd azt, amelyiket azután szeretted meg, hogy az elsőt is már láttad.


Ez ilyen megcsalós felfogás, hogy a második nem tetszett volna meg, ha az első az igazi ^^'


Viszont ha csak egy cica lehet, akkor mindenképpen valasztanod kell valahogy.

2020. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7-es sem rossz, de ez így nem tiszta még számomra sem.

Úgy volt, hogy az első a szívrabló volt. Azután láttam meg a szerelemszínű cicát. Ez alapján a Te elméleted szerint a 2.volna, de lehet, hogy csak a színe zavart be, mert az első iránt úgy érzem nagyobb a szerelem. Viszont amikor ránézek a másodikra, mindig összeszorul a szívem, belé is szerelmes vagyok(remélem a szerelmem nem olvassa ezt:D).

2020. máj. 14. 20:30
 9/30 A kérdező kommentje:
#6: Az esélyek szerintem egyformák, sima tucat házicicák, mindegyikből kismillió van.
2020. máj. 14. 20:31
 10/30 anonim ***** válasza:

Akkor maradtak a sorsolós dolgok.


Érme.


Vagy írd fel cetlikre a cicákat pl 10-10 darabot, dobd fel őket, és amelyekből több hozzád közelebb esik le, az legyen. (Nővérem "bevonzom a tételeket" módszere)


Szeret-nem szeret virág tépkedés? Csak A cica, B cica...


Igazából mindegy melyiket csinálod, ha kijön az egyik verzió, és csalódott vagy, akkor a másikat kell válaszd.


Vagy kérdezd meg a párod, legyen övé a végső döntés, ha neked teljesen egyforma mindkét cicus.

2020. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!