Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El lehet titkolni a cica...

El lehet titkolni a cica ivartalanítását?

Figyelt kérdés
Talált kiscicák, olvastam a korai ivartalanításról, hogy 6-8 hetesen elvégezhető már. Viszont legtöbb embernek nem kell az ivartalanított cica, ha megcsináltatom, de nem jegyzik be a kiskönyvbe és úgy adom oda őket 10-12 hetesen, hogy addigra meggyógyultak, akkor az mennyire rossz? Nem akarom, hogy még több ilyen cicát találjak, mert senki nem bírja ivartalanítani a cicáját..

2020. máj. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Normális helyre adj macskát, aki nem akarja ivartalaníttatni, az nem való gazdinak
2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
nincs ilyen amit írsz. Egyáltalán nem kevésbé keresett egy ivartanalított.
2020. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még örülnek is neki, eggyel kevesebb gond! :) Mondjuk 3 hónaposan lehet még túl fiatalok hozzá, én cicám fél éves volt kb.
2020. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem titkolom el, talán jó néven veszik, hogy megússzák az ivartalanítás költségét.
2020. máj. 18. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Te súlyos tévképzetben vagy! Ivartalanított macskát sokkal könnyebb örökbe adni. A 6-8 hét az valóban korai ivartalanításra, és eltitkolni sem tudod.
2020. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy 8 hetesen ivartalaníts... 6 hónapos kortól ajánlott, nem véletlenül.
2020. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az ivartalanítottat keresik jobban, mert kevesebb gondjuk van vele...

De én ivartalant sem adnék olyannak aki nem érti, hogy miért kell a műtét.

2020. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Nem szabad olyannak adnom, akinek probléma az ivartalanítás.

Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 19. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd,én csak olyat hoznék. Volt ivaros cicám,a tüzelése egy pokol volt. Az ivartalanítás utáni procedúra is,nem az összegre gondolok.

Ha túl vannak rajta az egy jó pont.

2020. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert legalább nem nekem kellene elvinni ivartalanítani. Nem tudom, hogy neked milyen beteg gondolataid vannak, de nem hinném, hogy sok olyan ember létezik, aki amiatt nem fogadna örökbe egy macskát, mert ivartalanítva van. Szerintem az egy plusz dolog, hogy nem kell majd azon aggódni, hogy a szomszéd macskája megk*rt@ és emiatt egy csomó kismacska születik.
2020. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!