Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik menhelyről érdemes...

Melyik menhelyről érdemes macskát örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Olyan menhely érdekelne,ahol azért foglalkoznak az állattal és segítenek kiválasztani a számomra megfelelőt, nem csak rámsóznak egy macskát,hogy lepasszolják. Helyileg Pécs-Szeged- Budapest és környéke jöhetne szóba.

2020. máj. 22. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

A macska nem kutya.


Macskaba azt valszd amelyik neked kedves.

Legfelejbb egészségügyi problémákrol beszélnek neked.


De náluk nincs olyan hogy csaladszereto, megharap, nem karmol stb.

2020. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a macskánál is fontos tudni például, hogy kijön-e más macskákkal, esetleg kutyákkal,szereti-e a gyerekeket. Ez mind fontos lehet,mert egyéb esetben lehet,hogy hamar visszakerülne a menhelyre,ha nem tud beilleszkedni.
2020. máj. 22. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében bárhonnan. Én pl a tetováltaknál (tetovált állatmentők) vagyok tag és ott a legvadabb macsekből is egy csupaszív macskát varázsoltak. Nem tudom most van e macsek a rehabon, meg kell nézni a Facebook oldalukat és ott kiderül. Én csak ajánlani tudom őket.
2020. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szóba jöhet-e a Székesfehérvári Herosz mert csak erről tudok nyilatkozni.


A cicák egy nagy macskaházban vannak együtt. Tehát cicabarát mind.

Be lehet menni hozzájuk. Van amelyik cica épp szundizik, vanamelyik cica épp elbújik mert fél, valamelyik közömbös,de vannak cicák akiket meg alig tudsz majd levakarni magadról mert jönnek utánad nyávogva.

Illetve ugyan ilyen cicaházvan a kölyköknek is.

2020. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem mindkettőt.
2020. máj. 22. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én innen válogattam, perfekt leírások vannak a cicákhoz.:

[link]

2020. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagykovácsiban van egy kicsi de nagyon jó cicamenhely. Nagyon szeretik az állatokat. És kedvesek is. Jól bánnak az állatokkal is Volt olyan h egy vaddisznót neveltek mert az erdőben találták egyedül sérülten.
2020. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!