Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szívatnak a jófogáson?...

Miért szívatnak a jófogáson? Már vagy a 6. ilyen eset ..

Figyelt kérdés
Írom: Üdv, érdekel a kiscica! Mennyi idős, fiú vagy lány? Elmondják,válaszolok: akkor szeretném őt, lefoglalhatom? Írják igen, erre mire fél óra múlva visszalépek, látom, közben írt, hogy akkor biztos kell a cica? Írom ugye kb fél óra késéssel, hogy igen, erre írja egy nap késéssel, hogy bocsi, de más előbb írta biztosra .... Most ez mi? lefoglalom, visszakérdez, későn írom le MÁSODSZOR, hogy IGEN, erre már másé? Már vagy 6 alkalommal eljátszották ezt velem, mással is történik ilyen?? Volt, hogy azt is megbeszéltük, hogy melyik nap tudok menni, neki a délelőtt jó, oké, mondom megoldom, akkor megyek délelőtt és megint a visszakérdezés és mire válaszolok már más foglalta ...

2020. máj. 24. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívatás, csak gyorsan akarnak túladni az állaton. Nem szeretnek írkálni, telefonozni jobban szeretnek, az közvetlenebb kapcsolat felvétel és azonnal el kell menni az állatért.
2020. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert gyorsan megakar szabadulni tőle, neki mindegy, hogy te viszed vagy más. :-( Válassz menhelyről kiscicát, tele van velük a menhely és örülnek, ha elviszed. Persze ott is kell várni néha, attól függ megkapta-e a már az oltásai, stb. de megéri, mert egészséges cicát kapsz cserébe. Sőt, egyes helyeken jól megnézik kinek adják oda, mert nekik sem buli, ha pár hát múlva újra visszakerül, de ezt meg kell érteni. Ne támogass ilyen szaporítókat.
2020. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Rossz tapasztalatok miatt kevés a bizalom. (Én is mindig telefonon szeretem intézni az ilyesmit, és akkor is van benne kockázat.)
2020. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem meg egyszerűbb írni, mert közben tudom nézni a naptárat, menetrendeket, hogy melyik busz megy olyankor, mire érek oda, mennyit kell menni onnan, stb. De akkor majd mostantól telefonon hívom a hirdetőt.

Köszi a válaszokat.

2020. máj. 24. 10:16
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Jófogáson nincs tenyésztő csak szaporító. Azoknak mindegy ki, csak azonnal vigye el a "dögöket" jó pénzért.. ők így gondolkodnak. Mellékesen ne fizess szaporítónak 30 ezret olyan cicáért, akinek a felmenői az életben nem láttak orvost, nincsenek tesztelve, mert elviszed a cicát és megdöglik nálad pár nap vagy hét alatt parvoban vagy fipben.. azért vitetik el olyan gyorsan őket, mert valami gond van! Hamis papírokkal ráadásul.. jófogáson nem veszünk állatot, 200eFt alatt nincs igazi faj cica gondos gazdától! De sajnos a drága sem mindig jó, mert nem ellenőrzik és büntetik elég keményen!
2020. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező sehol sem írta, hogy szaporítótól venne cicát, vannak ingyen elvihető macskák is.
2020. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek nem "fajcicák", 1xű háznál született ingyen kiscicák.
2020. máj. 24. 12:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott annak adjak, aki elobb megy erte, teljesen mindegy milyen allatrol van szo es sajnos javareszt az is mindegy nekik hogy ki viszi el.

Egyszer a parom mar kiert a varosbol a vonattal hogy elmenjen a vilag vegere valahova egy kis telepulesre a megbeszelt kutyusert amit biztosra beszelt az illetovel. Eloszor nem tudta elerni telefonon, aztan FELUTON VOLT, amikor egyszer csak felvette az a fszakalap a telefont vegre es kozolte, hogy ja, mar elvitte valaki mas tegnap.

2020. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 drfauna ***** válasza:
74%
Emberek! Hagyjátok abba a szaporítós dumát!!! Senki, hangsúlyozom, SENKI nem kérdezett benneteket róla! #5! Ha a kérdező olyan cicát szeretne, akkor olyat vegyen! Attól még, hogy valaki "szaporító", ugyanúgy lehetnek egészséges állatai!
2020. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem állatot adtam el, de árultam már olyan terméket, amire nagy volt a kereslet, és annak adtam el, aki a legrugalmasabb volt, és aki a legkorábban egy olyan helyszínre tudott jönni, amiért nem kellett feleslegesen órákat utazni... Próbáltam etikus lenni és az első érdeklődőnek eladni a cuccot, aztán az lett a vége, hogy találkozó előtt fél órával benyögte, hogy mégsem tud ott lenni...

Ajánlom, hogy legyél határozott és rugalmas, az első érdeklődő leveledben már ajánlj fel egy helyet és időpontot, hogy az eladó tudja, komolyan érdeklődsz!

2020. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!