Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskánknak?

Mi baja lehet a macskánknak?

Figyelt kérdés

Kinti-benti cica, biztonságos környéken, általában néhány órát tölt kint az udvaron naponta. (figyelni szoktam, többnyire napozik)

Ma dél körül jött befelé nagy nyávogva, adtam neki enni, le is feküdt a szokásos helyére, és aludt. Néhány óránként felkelt, és nyávogott, hol a helyén fekve, hol a szoba közepén, a szőnyegen gubbasztva. Sosem csinál ilyet, kommunikatív macska, de ennyit, és ilyen hangon sosem nyekereg. Száraztápot szokott enni, és kap mindennap 1 alutasakos Felix tápot. (elhízott kicsit) Mi lehet a baja? Hogy tudnánk rájönni, hogy segítsünk?


2020. máj. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmai vannak, vagy rosszul érzi magát, azt próbálja így közölni. Vigyétek el orvoshoz!
2020. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érzi magát-esetleg nem elhízott, hanem hasas- és amiatt vannak fájdalmai.
2020. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijár, akkor mérgezéstől kezdve bármi lehet.
2020. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasas nem lehet, már 7 hónapos korában ivartalaníttattam. Most nem nyivákol, evett, az étvágya normális, bújik, dorombol.
2020. máj. 25. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A dorombolás nem mindig jelenti azt hogy jól van, ezt saját cicánál tapasztaltam. Tartsd pár napig jobban szemmel, biztos ami biztos.
2020. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!