Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem sokára 2 kiscicát fogok...

Nem sokára 2 kiscicát fogok örökbefogadni. Benti-kinti cicák lesznek és az "alom" kérdéssel kapcsolatban kérnék segítséget? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én jelenleg a ház felső szintjén lakom egy kis erkéllyel. A cicáknak nagyrészt az erkélyen lenne a helyük mivel beengedni őket csak a szobába, és csak nappal fogom éjszakára semmiképp. A fel és lejáratot az erkélyen megoldjuk, bár egy kiscica esetében még elég kérdéses mennyire fog tudni lemászni, de ha nagyobb lesz biztos könnyebb lesz neki. A kérdés valójában arra irányulna, ha a cicáknak wc-re kéne menniük mit kezdjek velük? Hogy tanítsam meg nekik hogy az adott hely alkalmas erre a célra, majd nagyobb korukban azt hogy másszanak le? (kis korukban azért nem akarom hogy lent legyenek felügyelet nélkül mert a kutyánk elég nagy és félek hogy nem vigyázna rájuk, még a jelenlegi macskánkat is néha megcsapja véletlenül a farkával.)

#macska #szoktatás #cica #örökbefogadás #alom kérdés #kiscica tanítás
2020. máj. 25. 12:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam van helyük. Egyébként meg nem minden macska benti macska. Az enyem se az megis 8 eve megvan. Meg szerinted a bunda mire való? Nalunk nem szokas beengedni az allatokat a hazba, ezert en is csak a sajat szobamba engedem be oket.
2020. máj. 28. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Nagyon rendes tőled, hogy beengeded őket, mer'hát van ugye bunda is. 👏

2020. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ugye?

Nem nagyon ertem az itt utolso par hozzaszolot:) az elso hozzaszolok normalisak voltak.

En olyan helyen lakom (egy nagyon kis telepules) ahol az a fura ha valaki beengedi a macskat a hazba. Ha nincs is vedett helyuk mondjuk, ott a pajta ami tele van szenaval ott is nagyon jo helyuk van:) (ami nalunk minden haznal van) ezenkivul ott a padlas is.

Tehat tenyleg nem ertem😁 ha szereted a macskadat es az allataidat ugy amblokk az nem azt jelenti hogy veluk kell aludnod es bekell engedni a hazba. Kiskorom ota sosem volt allat bent a hazban, megis tobb allat fordult szerintem meg nalunk mint az itt utolso kommenteloknel. Mi nem csak azert foglalkozunk az allatokkal mert megvesszuk oket:) volt nalunk mar sundiszno es ozgida is aki idetevedt. Adtunk nekik etelt es visszavittuk oket az erdobe. Nem igazan értem minek irtok a kerdes ala ha nem a kérdéssel kapcsolatos tanacsotok van:)

2020. máj. 29. 12:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!