Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor ásít a macskám, beledug...

Amikor ásít a macskám, beledughatom az ujjamat a szájába? Ti szoktatok ilyet játszani a macskátokkal?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindig :D


Amikor tiszta a kezem, akkor a páromnak is :D Egyforma csúnyán néznek rám utána

2020. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Hogy mennyi gazda van aki élvezi ha szarul érzi magát a kedvence...Megtérdelnének egy tisztességességes harapást.
2020. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

#12 Jaj, tényleg belehal...


Nem a torkán gyömöszöljük le az öklünket, te gyagya. Csak az ujjunkat tesszük oda, ahol össze fogja csukni a száját.


Eleinte meglepődnek, hogy mi az ami odakerült (nem harapnak rá, még ha kaja is lenne, először megnézik is megvizsgálják) később már fel se veszik :D

2020. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
Attól még nem vagytok komplettek.
2020. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt felfogják a kedves gazdik hogy ez csak nekik móka, a macskának csak egy érthetetlen, kellemetlen dolog, amit el kell viselniük a hülye gazdájuk miatt. " Jaj, tényleg belehal..." Ja, ha nem hal bele, csak szar neki akkor NEKED nyilván rendben van.
2020. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Mert annyira rossz élmény az a pár másodperc.


A macskámnak egy időben gyógyszert kellett szednie. Eleinte próbáltam többféle kajába csempészni, de legtöbbször így is kiköpte.

Szóval kénytelen voltam kényszeríteni, hogy lenyelje.


Na, az valóban érthetetlen és kellemetlen dolog volt. Látszott rajta, hogy nem tetszik neki, és nem érti hogy miért muszáj megennie.


Ahhoz képest az ujj-dolog semmiség. Picit meglepődik, rámnéz hogy "mi van?" aztán odanyomja a fejét a kezemhez.

2020. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát, itt egyik válaszolónak sem adnék macskát, aki szerint ez buli🤣🤣🤣🤣🤣

Remélem a ti szátokba is dugdossa más az ujját, amikor ásítotok🤣

2020. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
énis szoktam de ritkán.. mindig meglepődik és utána sokszor még meg is nyalogatja az ujjamat. Nem jutott volna eszembe, hogy más is csinàl ilyet.
2020. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt most kipróbáltam, jól ráharapott az ujjamra..:(
2020. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!