Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az emberek nagytöbbsége...

Ha az emberek nagytöbbsége kutyapárti, akkor az internetet miért uralják a mai napig mégis a macskás tartalmak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ki mondta, hogy az emberek nagy többsége kutyapárti?


Olyan kijelentésre alapozod a kérdésedet, amit semmivel sem támasztasz alá.


És aki szereti a kutyákat, az nem szeretheti a macskákat?

2020. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A cicák több hülyeséget csinálnak
2020. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

#1. Nem tudom, hogy van e felmérés, de biztos vagyok benne, hogy a többség kutyapárti...


Még mindig nagyon nagyon sokan mondják, hogy "utálom a macskákat, mert igazából nem is szeret, csak a kaja miatt bújik", még hasonló ostobaságokat...

2020. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel nincs több macskás videó mint kutyás. Nekem kb. egyformán dobálja. De az is közrejátszhat, hogy aki macskás, az több macskás videót lájkol, így az F.B. egyre többet mutat neki. És a macskások többnyire több macskás ismerőst "követnek", akik értelemszerűen macskás videókat osztanak meg. Ez ugyanaz a jelenség mint ami a politikai szimpátiával kapcsolatban is megfigyelhető, az u.n. "véleménybuborék".
2020. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Arról fogalmam sincs, hogy az emberek nagy többsége milyen párti, de a macskák elképesztően ügyes akrobaták, szenzációsan látványos videók készíthetők róluk.
2020. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%

"Még mindig nagyon nagyon sokan mondják, hogy "utálom a macskákat, mert igazából nem is szeret, csak a kaja miatt bújik", még hasonló ostobaságokat..."


Jaj peersze és akkor ma az erdőból kifelé jövet jött egy cica, dumált nekem, láttam hogy hozzám szól, igyekszik. ránéztem, ő pedig hozzám sétált szép lassan. Megsimogattam, ugrott örömében, dobtamagát, dörgöltea fehét, majd némi ismerkedés után továbbált.... biztos nem a kajáért csinálta....

2020. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Atyaég!!!! De beteg!!! A kutyapártiak, a macskapártiak, a tengerimalac pártiak, ....... pártiak! Ha embernek vélik magukat akkor miért nem emberpártiak????????????
2020. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!