Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kakil a macskánk, mit...

Nem kakil a macskánk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Tegnap délután hoztunk haza egy 6 hetes cicát, hogy ne kerüljön utcára/menhelyre. Azóta nem kakilt...pisilt többször is az alomtálcába, de nagydolgot nem végzett (a lakásban máshol sem) Eszik, inni viszont nem nagyon láttuk. Eleven, játékos, másképp minden rendben.


Mivel tudnánk segíteni, ha egyáltalán kell? Volt 2 tesója, ők együtt valaki máshoz kerültek, ott volt kaki is már...igen, megkérdeztem...


Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jún. 1. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan 6 hetes, nem kevesebb? Amíg picik, evés után masszírozni kell e pocakjukat és a feneküket, hogy beinduljon az emésztés.
2020. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Április 18-án születtek. Simiztem a hasát, kajálás után betettem az alomba. Semmi.
2020. jún. 1. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnapig várj, új helyen még a felnőtt cicák sem szoktak egy-két napig kakilni.
2020. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fenekét mosogasd nedves vattával, az anyamacska is úgy ingerli kakilásra. Nagyon picurka még, sok mindent az anyjától kéne tanulnia.
2020. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: langyosvizes frottírtörcsivel kell a végbélnyílás környékét törölgetni, ezzel olyasmi stimulálást lehet elérni, mint amit a cicamama végez a nyelvével.
2020. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!