Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak benti macskánk van,...

Csak benti macskánk van, egyedül a függőfolyosóra tud kiszökni néha, mikor szellőztetünk. Mostanában majd mindennap hangosan nyávog, hogy ki szeretne menni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos, oltott kandúr. Ki nem engedhetem, mert könnyen kiszökne a lépcsőházból, vagy be a szomszédokhoz, és nagy a forgalom, lehet hogy nem tudna visszajönni. Rendesen le van mozgatva, több órát játszunk vele naponta.
2015. jan. 5. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

MAJD HA KICSIT NAGYOBB LESZ ÉS NYUGISABB IS AKKOR SÉTÁLTASSÁTOK MACSKA PÓRÁZZAL...


UI: BOCSI A NAGYBETŰÉRT.

2015. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tervezem, de még a legkisebb hámból is kibújik, meg nagyon hideg is van. De majd tavasszal/nyáron :)
2015. jan. 5. 11:35
 3/6 Maxitabi ***** válasza:

A hámhoz szoktatást most kell elkezdeni,mert utána már sokkal nehezebb lesz-ha nem lehetetlen!! Bennt a lakásban kell kezdeni a szoktatást -olvass utána. És ne engedj a cica akaratának,mert a fejedre nő teljesen (na jó, amúgy is).

Semmit ne tegyél,játssz vele továbbra is, fárasszátok.Most fedezi fel a világot, az új ingerek izgatják. Próbáljátok pórázon kivinni-persze ne kutyák közé! Legyen magas kaparófája és tudjon magasba ugrálni,felmászni!

Már megvan az ivartalanításra az időpont?

2015. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felmehet az ablakpárkányra, íróasztalra, szóval van mit ugrálnia. Még nics meg az időpont, az álatorvosunk szerint fél évesen kell, addig még van idő.
2015. jan. 5. 19:19
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is kicsi még ahhoz hogy kimenjen. Én is gondolkozom a cicák sétáltatásán,de túlságosan féltem őket hogy elvesznének. Lehet hogy kis idő elteltével teljesen megszokná a bent létet is.
2015. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És biztos,hogy jobban érezné magát,ha nam egyedül lenne,és bent játszhatna,birkózhatna a másikkal.

Nem haszontalan,ha van az embernek egy nagy kutyaketrece,amibe mindenestől elfér(nek),ha olyan helyzet adódik,mondjuk szerelők jönnek,vagy nyitva-tárva kell az ajtót hagyni,ilyesmi.Egész otthonossá is lehet tenni,galériát rakni bele,letakarni szép nagy fürdőlepedővel,hogy örüljön,ne vegye bezárásnak.Hogy nehogy kiszökjön.

2015. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!