Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire nehéz az élet egy...

Mennyire nehéz az élet egy kiscicával?

Figyelt kérdés
Lesz egy kiscicám már eléggé felkészültem rá de még nem volt cicám ezért nem tudom mire számítsak
2020. jún. 11. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Annyi szeretet ad!
2020. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kicsi semennyire. Amikor már "kamasz" és vadul na akkor van néha pofavágás rá hogy "na kellett ez a macska nekünk...?" igen kellett 😀
2020. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon várom már de még 5 hét
2020. jún. 11. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú első pár hét nekem durva volt, de nem bámtam még meg soha kiscicát 😺 Az alomhoz szoktatás(bár az gyorsan megy) aztán jó korán kell kelni, mert cica éhes és a hűtő előtt sír...Meg hát amég nincs úgy megtanítva, sáros manccsal beugrik az ágyba, stb ....De utána már ha meg van nevelve nem nagy teher (amúgy se az, meg amennyi szeretetet ad simán megéri) 😻
2020. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána, hogy a lakásban minden cicabiztos e ;)

Nálunk a cica óta nincs szőnyeg például. Eleinte szerette oda végezni a dolgát.

2020. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha te neveled fel, elég fárasztó. A cicák éjjeli állatok eredetileg, akkor vadásznak, sok cica ezért éjjel felkel, és hogy ne unatkozzon, felébreszt téged is. Ha kizárod a szobádból, az ajtó előtt szirénáz. De szerintem aki kizárja a szobájábólé a cicát, annak inkább ne legyen cicája.
2020. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jó móka a cica. soha többé nem lesz szükséged ébresztő órára, mert reggel belemászik az arcodba, és "jóasszony, hol a reggeli" nyávogással a kiráz az ágyadból
2020. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja igen kinti cica lesz és nyugalom nem fog tudni kimenni az utcára és remélhetőleg ivartalanítva is lesz
2020. jún. 11. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg? :D Tényleg legyen ivartalanítva.

Eleinte pedig tartsátok bent akkor is, ha majd kint fog lakni.

Amúgy nem sok gond van velük, nálunk született is 5 kiscica, csoportosan se volt olyan vészes a helyzet. "Kamaszkorban" a leghülyébbek. :D

2020. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Ne csak remélhetőleg, hanem BIZTOSAN legyen ivartalanítva, kérlek! Ez a felelős állattartás alapszabálya! Ha kandúr, akkor azért, hogy ne csinálja fel az egész szomszédságot, ha nőstény, akkor azért, hogy ne őt csinálja fel az egész szomszédság!


És jobb lenne, ha inkább benti cica lenne, jobb az neki, hidd el. Felügyelet mellett persze kimehet veled a kertbe sétálni (ha védekeztek élősködők ellen), de akkor se téveszd szem elől! Tudom, azt hiszed, hogy nem tud elszaladni, kimenni az utcára, de hidd el, megoldja. Aztán kész a baj. :(

2020. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!