Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmaradnak a macskák, vagy...

Megmaradnak a macskák, vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap szült először a kiscicám , nem elég nagy termetű, ezért 2 kiscicát szült. A szülést követően fel-le járkált a cica és nyávogott, odatettem a kiscicákhoz , de kimászott.. Attól félek, hogy gondozza e őket rendesen. Nem igazán mozognak vagy nyávognak a kicsik. Félek, nehogy elpusztuljanak. Valamit amit tehetnék?

2018. jún. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hívd ki az állatorvost ha nem vagy biztos benne hogy minden rendben van velük.
2018. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Etesd itasd az anyát és hívd ki a dokit vagy inkább vidd oda őket mindet .
2018. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd őket dokihoz, aztán pedig készülj fel a 2-3 óránkénti etetésre. (Ezért kéne ivartalanítani)
2018. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első szüléskor simán előfordulhat, hogy nincs rendes anyai ösztöne. Ha aludni is akarsz éjjel, nos, akkor valószínűleg elpusztulnak. De ha nem is mozognak és nyávognak, nem is biztos, hogy életképesek. Bár mivel tegnap születtek, ma már haldokolnak vagy halottak, gondolom. Régesrég szopniuk kellett volna meg minden.
2018. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálatosan elpusztultak a kiscicák. Szerintem azért, mert még nem voltak anyai ösztönei a macskának. Nagyon sajnáltam őket. :(
2018. jún. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!