Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyacica miért akarja bántani...

Anyacica miért akarja bántani a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Két cica mamánk van 2-2 cicával! egyik alom másfél hónapos a másik 2 hetes! A két anya macska közül az egyik 6 éves a másik 11 hónapos! Egyébként sejtem hogy megint terhesek... És az elmúlt 3 napban az idősebb alomból az egyik kiscicát már elkezdték piszkálni karmolni meg ráugrálni, és a másik nap durván harapdálták is... És gondolom elharapták az ádámcsutkáját mert... megfulladt! A másikat is piszkálját mindig... Mostmár a két hetesek is kijárnak a helyükről és a 2 anyuka elvitték ki az udvarra és ott hömbölgették és harapdálták, azóta sánta! Amikor beengedtem a 2 hetesek anyukájá hogy etesse meg őket, etetés helyett durván elkezdte az egyiket harapdálni de nem akarta vinni sehova... Szerintetek ez miért lehet? Lehet az a baj hogy 2 alom van? De akkor hogy-hogy eddig nem volt baj? Lehet az a bajuk hogy megint lehet hogy terhesek, de összebeszéltek mert kint együtt piszkálták a kiscicát... Vajon mi lehet a baj? Mellesleg most az van hogy mu etetjük a kiscicákat feszkendővel mert az anya nem eteti őket csak piszkálja! Szóval bárkinek van sejtése akkor kérlek írjátok le mert fontosak nekem a cicáim!

2020. jún. 12. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom falun laksz és még gyerek vagy, vagy nem túl okos felnőtt. Csak egyet mondok, ivartalanítás! Egy évben 2 anyamcsak alsó hangon is 6 kölyök. Ezt számold ki kb 10 évre hogy mennyi ártatlan lélek akit megölnek más macskák, emberek, kutyák, kínok közt meghal különböző betegségben, sérülésben. Ezt akarod? Hogy akit most etetgetsz cica az árokparton legyen döglötten? Remélem van annyi eszed, hogy nem... Mert tippre a macskák se oltva, féreghajtva nincsenek és biztos gazdijuk sem lesz. A 2 felnőtt macska meg ideje korán belepusztul a kimerülésbe a sok ellés miatt vagy egy ellési komplikációba. Úgyhogy a 2 anyát ivartalaníttasd azonnal ( a vemhesség korai szakaszában még megcsinálják) a kicsiket meg vidd el fél éves koruk körül és neveled fel őket becsülettel ha már ilyen felelőtlen voltál!
2020. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
51%

Sziasztok! A kérdező vagyok! A fiókom banolták :/

A kiscicák jól vannak :) Az anyacicák is jól vannak :) Elvittem őket ki lettek ivartalanítva, mindenkinek köszönöm a kedves megnyilvánulást, de amennyiben nem volt kedves nem haragszom mert én voltam a hülye... köszi a segítséget, további jó nyarat!

2020. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megfogadtad amit leírtunk és elvitted ivartalanítani őket. Neked is minden jót.
2020. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!