Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád is szokott salátázni?

A te cicád is szokott salátázni?

Figyelt kérdés
A minap a cicám megevett egy nagy tenyérnyi jégsaláta levelet 🤔

2020. jún. 13. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a nyers hatalmas őzlábgombát szerette. Ha szedtünk az erdőben őzlábgombát, mindig megrágcsált egyet-kettőt. Egy nagy szürke kandúrom volt, burma-sziámi-házi keverék.
2020. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem kötözködni akarok, de a nem megfelelő etetés, könnyen a macska halálát okozhatja...


Az állatok nem emberek.

Kevesen tudják, hogy az egereknek, illetve más rágcsálóknak is, a szénsavas üdítők, vagy akár a szénsavas víz, a legkisebb mértékben is a halálukat okozzák...


A kutyáknál a cukormentes édességekben, akár fogkrémben, vagy sok minden másban is megtalálható xilit, dettó nagyon kis mennyiségben halált okoz...


A macskáknál ilyen a fokhagyma.


Én nem tudom, de még lehet egy csomó hasonló...

Így én úgy, hogy nem vagyok sem állatorvos, sem biológus, csak jóminőségű tápot adok, még ritkán főtt húst.

2020. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az én cicáim imádják a rukkolát, kérnek mindig belőle. Semmi bajuk nincs tőle. Szerintem a fűevést pótolják vele,mert lakásban vannak tartva. Hozzáteszem minőségi tápot kapnak és teljesen egészségesek.
2020. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát mi sem raktuk a táljába a gombát, elhiheted. De értejött. Minden alkalommal, ha szedtünk.
2020. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi történt, de csináltuk vacsira a vegyes salit és jött, mint amikor a nyers húst vágjuk. Hülyeségből téptem neki egy 2 centis darabkát és nagy meglepetésemre megette. És kérte még. Aztán csíptem neki tovább, míg a végén gondolt egyet, s tovább állt. Addigra csak a levél vastag részének a vége maradt meg. Utána szokásos módján vacsizott, reggelizett, semmi baja. Nem tudom miért kellett neki, de szerintem érzik, ha valamire szüksége van a szervezetüknek. Bár az ilyen esetben max pár szál fű, de nem egy komplett salátalevél. Egyébként Carnilove cicatápot eszik, estére kap szaftos cicaeledelt is. Meg kap szőroldót. Ennyi. Nem tudom.
2020. jún. 13. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is megeszi a salátaféléket, mint ahogyan a füvet is. :)

Egyébként lehet itt okoskodni, de a macskának a fűfélék rágcsálása legalább olyan fontos, mint a húsevés. Viszont ez meg nem is a gyakori lenne, ha ez alá a kérdés alá nem kommentelt volna valaki valami gyökérséget. Remélem az illetőnek nincsen macskája.

2020. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok "hülyeséget" megkóstolnak, nálam is, egyik imádja a sütőtököt, a másik meg az olajbogyóért van megveszve, semmi baj nincs ebből, vannak tiltólistás kaják de ezek pont nem azok, és az hogy hányszor és mennyit esznek belőle a kulcs. Nálam évente egyszer max, és csak nagyon keveset, de hagytam hogy megkóstolja a kólám, egyet belenyalt, nem kellett neki, cserébe nyugodtan kint lehet szinte bármi, mert tudom hogy nem kontárkodik bele egyik sem. Ismerem az ízlésüket ezáltal, és tudom mi az amit nem szabad enniük de megennék, ezeket jól elzárva tartom. Rendes macskakaját kapnak, makk egészségesek, 9 évesen :)
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!