Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van macskánk a gyerekünk...

Ha van macskánk a gyerekünk még ígyis hiányolhatja, hogy nincs kutyánk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Cicánk van és nincs kutyánk. Van egy fiú gyermekünk, aki nagyon szereti a cicánk.

A tesómék gyermeke most nagyon akar kutyust és én nem szeretném, hogy a mi gyerekünk is akarjon kutyust, mert én és a párom nem szeretnénk kutyát.

Azonban sokszor olyan érzésem van, hogy a cica sose lesz olyan izgalmas hosszútávon, mert nem lehet vele sétálni, nem olyan pörgős.


Szeretettel fogadok csak cicás szülők véleményét!!!!:)


Főleg fiú gyermekeset 😅💙🙏👣



ápr. 26. 13:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ Van, aki macskát akar, van, aki kutyát, van, aki madarpókot és van olyan is, aki mindhármat. Lehet, hogy a gyereked akar majd kutyát is. Az enyém akart. Lett neki, mert mi is akartunk. Lány amúgy.
ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%

Én kb 3 évesen kaptam egy német juhászt😍. Miután megnőtt, és az udvaron voltam senki sem emelhette fel rám a hangját sem. Pedig kegyetlen rossz gyerek voltam. Mindig vigyázott rám.

Ha lesz gyerekem akkor ő is kap egyet

ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Olyanok válaszát Is várnám, akiknek van gyerekük és csakis macskájuk van, hogy hogy állnak ehhez a témához. :)

Amennyiben nem akarnak kutyát.

ápr. 26. 13:59
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kulcsmondat: "én és a párom nem szeretnénk kutyát"

Ennyi.

Nálunk cica volt. A nagyobbik lányunk nagyon szeretett volna kutyát. És nagyon szeretett volna hörcsögöt, degut és halakat. De miután apránként az én kellemes kötelességem lett az összes "úúúgy szeretnék..." állatka gondozása, kutyát nem kapott. Pont.

Már felnőtt. Annyi kutyát tarthat - van is neki -, amennyit csak akar.

ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, van-e macskátok, ha ti nem akartok kutyát, akkor nem lesz. Ilyen egyszerű a történet.
ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Úristen...
ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg ha nagyobb lesz, annyira, hogy már teljesen ő gondozza.
ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Szeeintem is. Vicc lenne ha a 3 éves gyerek diktálna, mikor ti nem akartok. Nyilvan nektek kéne meg vagy 10 evig a kutyát gondoznotok, lefárasztanotok,etetnetek, orvoshoz vinnetek, stb. Ez egy mellékállásnak siman beillik, úgy számoljatok.
ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 12 évesen lett kutyusom menhelyről. Anyu adta hozzá a pénzt, de teljes egészében én gondoztam. Séta, etetés, itatás, állatorvoshoz vinni, fésülni, fürdetni, kullancsot kiszedni, fület tisztítani, élősködő mentesítést jegyzetelni, bevásárolni, a kapott zsebpénzből gazdálkodni. Mindent.

Azután lazán megengedte anyum, hogy megtartsam a két utcán talált kismacskát:D Természetesen azóta is gondozom mindet, közben lettek tengerimalacaim is és vígan boldogan élünk egy családként, mindenkit összeboronáltam, mindenki szeret mindenkit és mindenkiről és gondoskodom és imádok róluk gondoskodni😍

ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#9 Dicséretes. Bár ez nem család, hanem állatkert lassan.
ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!