Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem tudom elviselni a...

Ha nem tudom elviselni a szőrt a lakásban akkor nem való macska nekem?

Figyelt kérdés
Vagy van valami igénytelen macska aminek alig hullik a szőre?

2020. jún. 14. 18:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

#10 attól hogy valaki nem szereti a szőrt esetleg allergiás akkor ne tartson állatot?

Ha szereti miért ne?

Annyi féle fajta macska van, hogy biztos talál olyat ami neki való.

2020. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2020. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
Kertben tartod, nem lesz szőrös a lakás.
2020. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
#13 te kicsapnád a kertbe a 300.000 forintos macskádat?
2020. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell 300ezres macskát venni... vagy az nehéz dolog?
2020. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
De ha ő olyat szeretne? Szerintem senkinek semmi köze mennyiért szeretne és milyen cicát.
2020. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén, hacsak nem veszel valami sokszázezres nem szőrhullatós macskát, akkor inkább ne. Tavasszal kegyetlen, de máskor is szőröznek. Nekem csak egy van, ez is brutális néha, pedig napi szinten porszívózok végig mindenhol mindent. Most lett mellé kutya is, pláne :D de engem annyira nem idegesít, naponta porszívó, ruhára henger aztán kész. De neked tuti az agyadra menne.
2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát bármilyen állatszőr zavarna, nagyon undorít a gondolat hogy mindenfele macskaszőr van a lakhelyemen.
2020. jún. 14. 20:43
 19/24 anonim ***** válasza:

Anyukamnak kinti hazicicaja van, nekem benti. Anyu cicajanak tavasszal és ősszel hullik borzalmasan sokat a szőre, az én cicámnak egész évben hullik, de minimálisan, mivel állandó a hőmérséklet.

Minden macskának zsíros a füle, az én cicámét is takarítom rendszeresen. Ez nem hiszem, hogy fajta függő lenne.

Plusz a "zsíros réteg" csak a labujjaira, a nyaka köré vonatkozik. Én így tudom. Nem kell őket hetente se fürdetni, elég attorolni egy nedves törlőkendővel időközönként. De a kandúroknak is zsirosodik a farka töve, őket is kell furdetni x időközönként. Nyilván ha kimegy a lakásból naptejet kell rá kenni, de ugyanez a fehér cicaknal is jelen van. Tenyésztő nekem 20°C-t mondott, de nem tudom. Egyébként lehet venni jó melebujos fekhelyet neki, meg ruhát. Minden macska igényel gondozást. "Valamit valamiért". De ha ennyire nem bírod elviselni a szőrt, és foglalkozni sem akarsz vele, engedd el a macska témát.

2020. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor annyira nem igényes mint hittem ha elég a 20c meg attörölni.

Csak ne zsírozzon vagy koszoljon össze semmit,a ször kizáró ok.

2020. jún. 15. 09:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!