Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érjem el, hogy a cicám...

Hogyan érjem el, hogy a cicám jobban bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Két cicám van, az egyikük már második éve boldogít, imádjuk egymást, tényleg érzem, hogy kialakult köztünk egy kölcsönös bizalom. Viszont a másik cicám, aki körül belül 8 hónapja került hozzám, még nem érzem, hogy megbízna bennem. Mármint nyilván nem fél vagy ilyesmi.

Hogyan érhetem el, hogy bizalmasabb legyen?



2020. jún. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neki más a személyisége. Nem minden cica ugyanolyan bújós, stb.

Meg nyilván hatással volt rá az is, ahol azelőtt élt, hogy hozzád került.

2020. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Mindig te adj neki enni,beszélj hozzá és simogasd sokat a fejét meg a hátát azt szeretik a macskák
2020. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kaja téma egy sztereotípia.

Nálunk mindig a férjem ad enni a cicának. A cica meg kizárólag az én ölembe ugrik fel. Hozzám bújva alszik, az én ölemben alszik el. Ezt senki mással nem csinálja.

Szóval azért nem olyan egyszerűek a macskák, hogy kap enni, aztán szeret.

De van olyan ismerős, akinek a macskáját senki se simogathatja meg, mert mindenkire fúj, csak a gazdijára nem. És nekem hagyja, hogy simizzem :)

2020. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a másik cica introvertált macska lehet, azok visszafogottabbak az extrovertáltakhoz képest. Pont olyanok ők is, mint az emberek, csak kisebbek, meg szőrösek.
2020. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizalom kérdése, szimplán más a személyisége, mint a másik macseknak. Ő ilyen, fogadd el.
2020. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en macskam is 2 eves. Nagyon picike volt mikor hozzam kerult.Sosem volt bantva, szeretgetem. De vmiert nem szereti a simogatast. Soha nem ugrana ram vagy jonne oda, hogy simogassam meg. Viszont ejszaka, mikor mar minden lecsendesult, en az agyba vagyok, oda fekszik az agy vegebe kozvetlenul a labam melle. Ilyenkor erzem azt, hogy azert ragaszkodik hozzam.

Masokkal se baratsagosabb.

2020. jún. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta rajtam alszik, a vállamra ül és öt percet nem bír ki nélkülem 🥰
2021. jan. 20. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!