Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékot szeret a...

Milyen játékot szeret a macskátok? hogyan szoktatok játszani vele?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kettő is van, így sokszor egymással is eljátsszanak. Külön is feltalálják magukat, van hogy lepkét/legyet/falevelet kergetnek, vagy éppen dióval fociznak. És persze hobbiból vadásznak, pl. a szomszédnál egerekre, vagy vakondokra. Velünk nem nagyon szoktak játsszani, inkább csak simogatást kérnek, vagy csak oda akarnak bújni az emberhez.
2020. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég bolond macskám van szóval... Megyek a szobámból pl a konyhába, éy ha olyanja van akkor lesben áll, majd mikor elmentem mellette, lerohanja a lábam és beleharap a bokámba, de nem ám gyengén xD Szóval mivel ő ilyen úgy szoktam vele játszani hogy gyömöszölöm meg hagyom hogy szétharapja a kezem. Vannak más macskáim is de azok nyugisak, nem nagyon igénylik a játékot már.
2020. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak direkt cicajátékai (csörgős golyó, műegér stb.), de semmit sem szeret jobban a kinderes műanyag "hordónál", (amiben a játék van), ill. az alma és más gyümölcsök száránál. Ha almát eszeünk, leül, és várja a szárat, utána órákig játszik vele. És pesrze kartondobozok bármilyen méretben, szerintem jobban várja a futárt, mint mi:) Szereti az ikeás zacskót és a műanyag reklámszatyrokat is, de azokat nem engedem, félek, hogy megfullad. Szeert a lakásban fogócskázni. Lesben áll, és támad. Mondjuk ehhez kell idegzet, pláne, ha mondjuk hajnalban kimész pisilni, és neki akkor van kedve levadászni téged. De csuda pofák, bármivel eljátszanak, lényeg, hogy foglalkozni kell velük sokat. Vagy inkább sokszor keveset, és csak akkor, amikor ők akarják:)
2020. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereti azt a "pecabotot", amin egy szalag van, szereti a lézermutatót, de a kedvencei a kicsi, puha, szivacsszerű anyagból készült labdák. Azokkal egyedül is simán eljátszik. :D
2020. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kézzel varrt egérkémet nagyon imádja, focizni az automatás gumilabdával, de a pepcoban fellelt pecabot mindent visz.

Varrtam neki puha labdákat, zoknit lopott ő magának már első nap, van alufólia golyó kis tálban kimancsozni, kupak, kupak alatti karika, kötél egérke. Egy távirányítóban van pointer, de nem sokáig nyomjuk, mert nincs mit ténylegesen levadászni. A csörgő labdákra rá se néz, pedig van vagy 5 féle csengéssel.

Most megleptem egy golyó pályával amiben villogós labda van. Szereti, de nem annyira, mint amibe került! :D

Nasit szoktam pohárba tenni, hogy kivegye manccsal vagy leborítom, hogy szintén ügyeskedjen. Van a pecabot, de ha lóg az egér a kezemben, akkor jókat ugrik arra is! Lényeg, hogy mindig az kell, ami nálam van....

2020. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!