Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szabaduljak meg a bolháktól?

Hogy szabaduljak meg a bolháktól?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, hogy szerinte bolhás a macskánk, mert a bundájában itt-ott van valami apró fekete (bolhaürülék). Átvizsgáltam a macskát, bolha nincs benne, szóval valahol a lakásban van. A cica még kicsi, a doki azt mondta kb. 2-3 hét múlva tud adni bolhaírtót neki. Addig viszont mit csináljak? Nem várhatok, hogy szaporodjanak a bolhák a lakásban. Ma takarítottam, de ez a kis köcsög akárhol lehet... Mivel, hogyan szabaduljak meg tőle/tőlük?

2020. jún. 21. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fypryst bolhairtó 3 napos kortól használható, a lakást Insecticide 2000-el tudod kezelni.
2020. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsi a cica? Frontline spré mehet akár újszülött cicákra is.
2020. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapos a macsek.
2020. jún. 21. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg bolhairtós cucc ami mehet kiscicának. Most lehet baromságot mondok de én például fürdetni szoktam őket olyan samponnal ami bolhariasztós is. Én nem találtam rajta utalást, hogy ne lehetne kiscicának, csak annyi van rajta, hogy mekkora mennyiség kell kilónként.
2020. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bolhairtóval
2020. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!