Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet már másnap fura...

Mitől lehet már másnap fura szaga az alomnak?

Figyelt kérdés
Első cicám van, ivartalanított kandúr, kitisztítottam az alomtálcát, aldis csomósodó almot tettem bele,de másnap már fura szaga volt, nem pisi-kaki szag, de mégis ilyen erős szag. (pisit,kakik rögtön kiszedtem)

2020. jún. 23. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Fura, soha nem éreztem semmiféle szagot az alomból takarítás után. Pedig én is aldisat vettem, meg vagyok vele elégedve.


Elég vastagon szórtad? Lehet az aljára ragadt a kaki. Vagy a cica praclijára tapadt egy kis kosz, amit a tálca szélére, peremére kent? Töröld át vizes papírtörlővel a szélét és a belsejét is.

2020. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, 6 cm vastagon van. nem ragadt az aljára, szélére,azt néztem :/

mennyi ideig tudtad használni egyébként az almot?

2020. jún. 23. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú, én azért úgy heti egyszer ugye hozzátöltök, de nekünk kijárós a macska, szóval nem minden nap ott végezi a dolgát. De azért 2 hétig simán elhasználja minden probléma nélkül. Még akkor se büdi, ha lefedem, hogy ne éktelenkedjen a folyosón, amikor éppen nincs bent a cica.
2020. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!