Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam egy icipici kismacskát,...

Kaptam egy icipici kismacskát, de apa rálépett és elpusztult. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

- Rögtön másnap kaptam két közepes korú macskát, akik alultápláltak. Az egyiknek egy hatalmas seb van a nyakán, a másik beteg. - ilyen két macskára se érzelmileg, lelkileg, sem tapasztalatilag nem vagyok felkészülve. Namost, két kérdésem van:

1.Ti erre hogy reagálnátok?

2.A nevelésükre tudok ajánlani valamit?



2013. szept. 8. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát jol lecseszném azt akitől kaptam hogy miért ilyen állapotban hozza ide őket... nem állatorvos vagy, hogy kezelést adj nekik...
2013. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legelőször egy orvosi vizsgálatra vidd el őket!
2013. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha ez kiengesztelési ajándék akart lenni akkor a legeslegrosszabb..


amúgy inkább vidd el orvoshoz őket majd utána ö megmondja hogy kezeld őket!

2013. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz vidd! Amúgy nem is értem, annyi egészséges macskát találni teljesen ingyen is, erre kaptál két beteget... Tényleg nem a legjobb ajándék.
2013. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Remélem még így,hogy nem vagy felkészülve sem rakod az utcára!
2013. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valakixdd válasza:
58%
Szia! Ha akarsz tőlem kapsz egy ingyen cicát. Kékeszürke színű kislánycica
2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Előző! Már bocs, de nem látod hogy két beteg cicája van? Normális vagy? Kapjon tőled egy cicát és a többivel mi lesz? Ezt nem tudom hogy értetted, de úgy hangzott hogy "óó szegény beteg macskák, nembaj adok helyette másikat, a betegek meg le vannak szarva"! Pont így hangzott! Nem gyógyír arra hogy adok másikat amikor két beteg macskát kell ápolni! Vagy azokkal mi lenne? Le vannak tojva? :@ :(
2013. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valakixdd válasza:
Kriszti 15 egy szóval se mondtam hogy le vannak tojva
2013. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ne egy gyereknek kezdjük osztani az észt. Egy gyerek max. javasolhatja hogy orvoshoz kellene vinni szegény állatokat. A további felelőség a szülőt terheli, hiszen tőle függ a gyerek is, nem csak anyagilag.
2013. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!