Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok is szeret bemenni,...

A macskátok is szeret bemenni, ha a nagydolgotokat végzitek?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek nagy wc-zni, állandóan bekéretőzik és ott tekereg a lábamná, amíg sz_rok, meg kurrog nyávog. Van hogy lefekszik a lábam közé, van hogy fölugrik az ölembe, de olyan is volt, mikor fölugrott mögém a wc csészére és bele akart mászni.... na akkor lezavartam. Normális ez? Nekik nincs undorérzetük? Miért csinálják ezt?

2020. jún. 24. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a macska mindig bejön. Kis wc, nagy wc, fürdés, fogmosás. Fogmosáskor a legrosszabb az, hogy belemászik a mosdó kagylóba. :D
2020. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálják, mert nem tudom. Lehet biztonságérzetet ad nekik, hogy nincsenek egyedül.
2020. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Bejonnek es befekszik az olembe amelyiknek elobb sikerul, aztan dorombol vagy elalszik. Regen, amig pici volt, a nyakamba ugrott fel es ott aludt, mivel ilyenkor altalaban gornyedve nyomkodom a mobilt, pont kenyelmesen tudott ott fekudni.

Lehet szeretik az emberi szarszagot, en nem tudom :A

2020. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert macska :) Hiába mondják önálló, önző állatoknak, valójában többségük igenis szereti az embert, és igényli az állandó közelségét.


Valamelyik rád mászik, beszélget veled. Valamelyik távolságtartóbb, nem bújós, de valahogy - véééletlenül, ugyebár - mindig abban a szobában tartózkodik, ahol te is vagy.

2020. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

enyém is állandóan a sarkamban. még a klotyón is. és szintén mögém is ül :-D

a másik meg csak és kizárólag a mosdókagylóból hajlandó inni. frissen eresztett vizet. ha nem kap, inkább szomjazik.

2020. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is asszisztálni akar pisinél, de inkább kitessékelem. Zuhanynál viszont (főleg télen) gőzfürdőzik a szennyeskosáron, és küldni az adatokat rólam az anyahajóra az űrbe :D
2020. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az enyém is belefekszik a mosdókagylóba, amíg reggel készülődök, vagy a kádba hempergőzik, vagy a kád szélén járkál. :D annyira imádom, elmondani nem tudom. :D
2020. jún. 24. 09:48
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
nem mert retteg a víztől
2020. jún. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagydolog, kisdolog, zuhany, furdes, takaritas, minden furdoszobai tevekenysegnel jelen kell lenniuk....
2020. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindenhova követ, tök mindegy mit csinálok. Mindig ilyen duzzogó arccal néz, ha alvás közben szobát váltok, mert akkor fel kell kelni, mozogni és újra keresni egy jó helyet aludni.
2020. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!