Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, fiúk, ti mit csinálto...

Férfiak, fiúk, ti mit csináltok, ha nyilvános helyen, bevásárlóközpont, kórház, benzinkút akad nagydolgotok?

Figyelt kérdés
Ráültök simám, letörlitek és úgy, guggoltok, leterítetek papírral, melyik? Mennyi ilyen helyen annak az esélye, hogy komolyabb betegséget összeszedjen az ember, ha simán ráül?
2011. aug. 6. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ráteszem a WC papírt az ülőkére.
2011. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
^
2011. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Akármennyire is sürgős, hacsak nem fosás jön rád, nem hiszem el ,hogy nem lehet hazáig kibírni
2011. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mint 1.
2011. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Bár én csaj vagyok, de én is elintézem. Leterítem wc papírral, és ráülök - la. csak addig, míg kimegy belőlem, aztán felállok róla.


De én is csak akkor megyek bevásárlókp-ban, mikor már nagyon nem bírom - pl., mert minden reggelem rohanás, és már 4. napja csak pisilni járok wc-re.

2011. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
34%
Én sokszor kakilok bokorba még akkor is ha látnak hiszen ez természetes dolog kakilni ,de am sztem is wc papírral letakarod és kész meg van oldva vagy csináld azt amit én menny ki és kakij az edgyik bokorba nem ciki ha látnak mondjuk én 14 éves vagyok! :P
2011. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Zolush ***** válasza:
37%

Erőt veszek magamon , bármennyire iskell és visszatartom!

Ne ülj te sem akármien WC-re kitudja h az előző használó mit csinált ott,vagy milyen betegsége van...

2011. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
terpeszbe főlé állok és kinyomom úgy igazán férfiasan!
2011. aug. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
megnézem mennyi wc papír van, ha van rendesen akkor letekerek 1 kilót, szépen körbetörlöm az ülőkét, majd tekerek még wc papírt és körbeteszem az ülőkén. szerintem annál nincs rosszabb hogyha valaki visszatartja, ez teljesen természetes dolog, nem véletlen akar kijönni a kábel.
2011. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a nevében is benne van ülőke de ezt sokan állókának nézik! meg is lehet nézni a ülőkék nagy része le van szakadva ez köszönhető annak ,hogy sokan nem tudják használni! törlés papírozás ülés sza.... törlés lehúzás kefélés ha még a kefét el nem lopták! kézmosás és mehet a nap tovább!
2012. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!