Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig bírjátok visszata...

Mennyi ideig bírjátok visszatartani maximum a nagydolgotokat?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha nem hasmenés persze, és onnantól számítva, hogy érzitek, hogy kell, meddig bírjátok ki ha épp nincs rá lehetőség? és ez mitől függ? csakmert én mindig este szoktam nagydolgozni de van hogy már délben is kell, csak inkább hazaviszem. de pl volt már hogy olyan erősen jött,h nem tudtam hazacipelni, be kellett térnem egy mekibe, mert már a buszmegállóig is alig tudtam visszatartani. és nem volt hasmenés, csak max egy kicsit mennyiségre nagyobb volt. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. dec. 23. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Változó. Ez függ a mennyiségtől, állagtól is. Nyilván ha sok erősebb lesz az inger...kevesebb ideig tudja az ember tartogatni. Nálam változó. Pár perctől pár óráig.
2014. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem is ha kimarad egy nap és a kövi nap ugye több akkor nem nagyon bírom visszatartani, csak max. egy óráig
2014. dec. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!