Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskával taxizni?

Macskával taxizni?

Figyelt kérdés
Van olyan taxi társaság amivel lehet hozni cicát? Egész nagy táv, nem akarunk ekkora melegben 1- 1,5 órát utazni tömegközlekedéssel. Van szállítóbox, egy 8 hetes cicáról lenne szó.. na meg rólam😅

2020. jún. 29. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor taxit rendelsz mondani kell hogy egy szállító boxban van veled egy cica.

Olyan sofőrt küldenek aki nem utálja az állatokat és elviseli a kocsiban esetleg még örül is nektek. :)

2020. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Mielőtt útnak indulsz azért hívd fel őket, hogy van-e olyan szabad kocsijuk ami vállalni tudja. Mehogy a cicávak a nagy melegben ott ragadjatok valahol.

2020. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! 😊
2020. jún. 29. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor taxiztam már cicával, a dobozt az ölembe veszem, így a sofőrnek nem kell tartania attól, hogy összeszennyezi az autót. Szoktam azért szólni, mikor kocsit rendelek, hogy cica is van boxban, de még sosem okozott problémát.
2020. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni vagyok.

Egyszer hívtam taxit az állatorvoshoz, a díszpècser egyből megkèrdezte állatot is fogok e vinni? Meglepődtem,mert csak egy cicáról volt szó szállító dobozban. De mindenesetre így küldtek egy olyan sofőrt aki hajlandó volt elvinni minket.

Kètszeres áron volt hajlandó elvinni minket. De mire fel?

Szállító dobozban a mancsát nem dugta ki szegény cicám.

Majdnem 5000Ft volt így az út. Nagyon igazságtalannak találom .

Miért kezelik undorral az állatos embereket?

Ha egy kisgyerek jött volna velem,nagyobb eséllyel lett volna koszos az autója.

Rossz tapasztalataim vannak a taxisokkal. Mèg csak számlát se adnak ki. Egy ève szándèkosan elütött a zebrán egy taxis,pedig nekem volt elsőbbsègem



Èn meggondolnám a taxit.

2020. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te peches vagy, nálam sosem problémáztak a taxisok a cica miatt, csak annyit vártak el, hogy legyen dobozban.
2020. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
City Taxi tudom ajánlani :)
2020. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben ment, kevesebbet is fizettem mint amire számítottam.. nagyon jófej volt a sofőr a cicám meg el is aludt azonnal ahogy beszálltunk. Mi főtaxiztunk 🤗
2020. júl. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!