Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány % hústartalmú macskatápot...

Hány % hústartalmú macskatápot vegyek ha jobbat szeretnék nekik mint a kitekatt és társai? Valamint ezekből tényleg kevesebbel is jóllaknak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A ZOOPLUS, vagy mostmár fresnapf is rendelkezik web áruházzal. Érdemes szétnézni. Általában ha a fele hús (50%) az jobb fajta már. Nyílván sokkal kevesebb kell belőle, mint a 4%-os multiknál árult eledelből. 😊

(mekis hambiból én is megtudok enni vagy négyet, úgy ebéd előtt) 😁

2020. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a mekis kajáról nem mondanék le egy egy kirándulás után. :D De persze értem mire gondolsz. :)
2020. jún. 30. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Royal canint imadjak a cicaim 😊
2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aplaws, Purizon ,Animonda jobb a Royal Caninnál,ami szintén túlárazott gagyi táp.

A Royal canint a whiskashoz hasonlítanám.

2020. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

anonim ***** válasza:

Sajnos újabban eluralkodott ez a hústalanom mizéria, pedig nem biztos, hogy az a legjobb táp ami nagy betűkkel hirdeti, hogy "50% hústartalom". A törvény szerint a súlynak megfelelő sorrendben kell feltüntetni a felhasznált alapanyagokat, pedig ez így rohadtul megtévesztő, ugyanis mire pl az 50% húst feldolgozzák, kb 7%-nyi fehérjét ad a táphoz, hiszen a színhús nagy része is víz, amit ugye száraz tápban való felhasználás esetén kipréselnek belőle. Amúgy az RC kismillió féle tápot gyárt, csomagolásán mindig a valódi, hasznos nyersanyag tartalmát adják, meg, nem a gyártásnál felhasznált anyagok %-os arányát. (a legtöbb prémium tápnál ez így van).

2020. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat adjal nekik, amit megesznek. Ki kell probalni tobbfelet, mert ismerosom jart ugy, nem tudta mibaja a cicajanak, kiskora ota undorral evett, alig-alig, csontsovany volt es mindig kedvetlen, mire a verteszt csupan alultaplaltsagot mutatott ki. Doki javaslatara tapot valtott, a cica imadja, egybol minden helyrejott. Ennyi mult a fele kolyokkora, hogy nem izlett neki a kaja. A cicak nagyon nagy inyencek, vele nem tudsz kicseszni, hogy nem kell neki, majd kovetkezonek megeszi, ha ehes lesz, mint a kutyaknal. Nem, ok koplalnak, hizelegnek, nyafognak, panaszkodnak, mindnet kitalalnak, csakhogy kapjanak fogukra valot. Sokan szidjak a macskasokat, merthogy mind elkenyeztetett dogicek, hat sajnos veluk nemolyan 1xu az elet, mint a kutyakkal. Tapasztalat, nekem mind2 van, tobb is, de eg es fold a ket faj. Kutya finnyassagot, hisztit egy het alatt orokre kihevertuk, azota sem szol semmit, beporszivoz mindent, amit eleteszek, cicaknal meg csak egyre rosszabb a helyzet kaja teren. Ez van. Persze lehet eheztetni, ha pont leszarod, hogy o most ehes es nem tetszik neki, meg ilyenek, de ha igazan szereted, akkor nem hagyod, hogy szomoru es ehes maradjon. Mert ok, mint irtam, nem heverik ki egy het alatt, orokke finnyazni fognak, ha te ezt akarod, akkor mindegy mit adsz, de ha acicus erdeket nezed, akkor tapasztald ki mit szeret es azt adjad neki. Azzal tudod meg novelni az elfogadott etelek szamat felnottkorban, ha kiskorban minel tobb etellel kinalod. De ha rakap valamire vagy egyhanguan eteted, akkor alig lesz 2 dolog, amit szeretni fog, igy neki sem lesz jo. Persze normalis etellel kell etetni, de minel tobbfajtat probalj ki szerintem, ha erdekel a cicus. Tapasztalat.
2020. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel ragadozó állat, így az ami a legközelebb áll a 100%-hoz
2020. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!