Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges 2 macskát kibékíten...

Lehetséges 2 macskát kibékíteni?És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Valamiért az egyik macskámat az összes többi kergeti(a piciken kívül) ,mi sem tudjuk miért,de nem ez a lényeg,hanem az ,hogy ma kb. 3 percit nyávogás volt az udvaron(anyukám kint volt,ezért nem mentem ki) én ott bent rajzoltam már azt hittem a kutyák kapták el őket,aztán mikor leállt a sírás kimentem és kiderült hogy már megint egymást kergették,nem akarom hogy megöljék egymást és azt sem hogy elmenjenek,de ez már annyira durva volt hogy az egyiknek vérzett a füle is én meg véletlenül belenyúltam,ha ez így megy tovább elkergetheti,meg is ölheti,van valakinek valami ötlete ebben az esetben?

2020. jún. 30. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítva vannak?
2020. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás. Jóval kevesebbet harcolnak utána. Ráadásul egy csomó betegségnek is elejét lehet venni vele.
2020. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Territoriális állatok, ez terület védő viselkedés. Az ivartalanítás minimálisan segít, de elmúlasztani nem fogja, mert ez ösztön. Addig harcolnak, amíg a gyengébb tovább áll és új területet keres magának.

Ivartalanítatni kéne az összes macskát, mert lesz ez még rosszabb is, főleg ha sok kandúr van köztük.

2020. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát 3 kiscica ELVILEG fiú,2 kicsi ELVILEG lány,2 nagy lány van és ugye az a 2 fiú

Nincsenek ivartalanítva,de ez nem nagyon lehetne megoldható meg amúgy is régen is több kandúr volt együtt de ennyiszer nem kergették egymást mint most szegényt,habár régen volt egy olyan cicánk aki állandóan elakarta kergetni a tobbit,és sajnos sikerült is neki

Mi falun lakunk és lehet azt mondanátok,mer mér nem lehet orvoshoz vinni? De ha tényleg itt lennétek meg mindenki helyébe mi falusiak nem ahhoz vagyunk szokba hogy az állatorvoshoz vigyük a cicát,ha itt lennétek megértenétek tényleg...

Hát megpróbáljuk a legtobbszor megmenteni de ennek tényleg nem lesz jó vége

Talán bízzuk Istenre az állatok ugyanugy a teremtményei,és koztuk is vannak ártatlanok,ha Isten ugy véli hogy az ártatlannak kell győznie akkor és ha nem...na jó mindegy Isten tudja mit akar és remélem megmenti Cicót!

2020. jún. 30. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Jézus Isten...én is falusi vagyok, de basszus...

Ez a te tudatlanságod, felelőtlenséged, nem a falun lakásé. Könyörgöm, ha az internet be van kötve, akkor legalább tájékozódj és okosodj...

Komolyan...akkor legalább fogamzásgátlót kapjanak a nőstények, még az is jobb ennél...

2020. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldható? És a szaporulat megoldható? Vagy mi lesz, megölitek majd a kismacskákat? Mert lesznek, nem is kevesen. akár évi húsz kölyök is két ivaros nősténnyel. És de, a NORMÁLIS falusiak hozzá vannak szokva hogy orvoshoz viszik az állataikat. A mi falunkban lenézik azokat akik nem teszik.
2020. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is falusiak mégis ivartalanítva van a cicájuk. De teljesen mindegy, hogy mi a szokás felétek, az nem lehet fontosabb, mint a cicáid sorsa. Aki fogyóeszközként kezeli a cicákat, azoknak nem való háziállat.
2020. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Add el azt a cicát
2020. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, de te degenerált vagy? A házimacskát ne bízzuk Istenre, vagy a természetre, ti tartjátok, ti vagytok felelősek értük. Nem vadállatok.

Én is falun lakom, természetesen ivartalanított a macskám és a kutyám is.

Állatorvost bárhol találsz, ivartalanítani, féregteleníteni, bolha ellen kezelni - ez lenne a MINIMUM. Az oltásokat, minőségi etetést már meg sem merem említeni...

2020. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!