Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil, kakil be a...

Miért pisil, kakil be a macskám, ha eddig az alomba végezte a dolgát? :S

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy pl. akkor szoktak bepisilni, kakilni (direkt) ha valamit nyomatékosan jelezni akarnak, tehát, hogy valami nagyon nincs rendben szerinte, pl. ha be van zárva valahova, ha nagyon éhes, és már többször jelezte, de te mondjuk nem reagáltál rá, vagy akár lehet, hogy beteg, fáj valamije, de ezek csak példák, nem lehet tudni, hogy mit akar ezzel, de érdemes gondolkodni, hogy mi lehet esetleg, mert megbeszélni vele ugye nem nagyon fogod tudni :D
2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak faragatlan
2010. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám amióta a nálam van azóta szobatiszta. De a mai napig így jelzi, ha valami nagyon nem tetszik neki(pl. egyedül hagyom egész napra, a játékai meg nincsenek kirakva). Teljesen igaza van az 1. hozzászólónak. Csak arra vigyázz, hogy ne szokjon rá, mert akkor minden apró baját így fogja jelezni
2010. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az alomtálca ami eddig? Mert az én cicám amióta megvan szobatiszta volt és amikor pár napja itt volt kicseréltük az alomtálcát egy kisebbre. Nem tetszett neki, aztán mikor visszacseréltük nagyra megint elkezdett alomra járni.
2010. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen az a tálcája
2010. aug. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!