Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mennek el mindig a kis...

Miért mennek el mindig a kis cicák és hova mennek?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2-3 napra mentek el de ma már 4.napja nem láttam őket. Az anyjuk itthon fekszik egésznap akkor ők hol vannak???? Kb 2-3 hónaposak. Mindig kapnak kaját és vizet is adok nekik nem bántom őket akkor miért mennek el?

2020. júl. 2. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
miért nem ivartalanítjátok az anyacicát? vannak alapítványi akciók, amikor ingyen vagy jelképes összegért is megteszik. kérlek, ne szaporítsátok a gazdátlan macskákkal a környéket :(
2020. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az anya cicát nem lehet megfogni. 😂 Szét karmol ha hozzá érsz de amúgy egésznap az udvaron fekszik és én etetem.
2020. júl. 4. 15:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Élve fogó csapdávan is be lehet fogni, azzal együtt megy a dokihoz, ott elaltatják ééés láss csodát már meg is lehet fogni és mehet az ivartalanítás. Utána csak annyi a dolgotok, hogy bezarjátok valahova. Kérj már meg egy alapítványt, semmi szükség az újabb gazdátlan, beteg állatokra. Ne legyél már ennyire tehetetlen!!! Az ilyen kifogásokkal baromira felbosszantanak az emberek. 😤
2020. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!