Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól engedhetem ki? 4....

Mikortól engedhetem ki? 4. -én lesz 4 hónapos fiú macska

Figyelt kérdés
Éjszakára. Csak az a gond, hogy sok átjáró kóbór macska mászkál nálunk éjjel-nappal, és gondolom az enyém meg már megszokta hogy ott van bent éjszaka, és a kaja is ott van. De ha nyitva hagyom az ajtót, akkor később nem tudja megenni a kaját, mert szokásos módon a nagy kóbor macskák falják fel. Ha bezárom az ajtót, akkor pedig nem tud bemenni (enni).
2010. aug. 2. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is kandúrom van, már 2 éves, de átérzem a problémát, velem is ez volt.

ha még szívesen van bent éjjel, akkor hagyd bent, az enyém ilyen idősen már kaparta az ajtót (pincében aludt) hogy ki akar menni, és nem a házban maradt, ha kiengedtem, hanem rögtön ment ki az udvarra és reggel mire felkeltünk már az ajtóban várta, hogy beengedjük.

nem hiszem, hogy bármi baja esne, ha kint lenne éjjel, de előfordulhat hogy hajnalban be fog kéredzkedni.

a kajáját mindenképpen olyan helyen tartsátok, ahol más macska nem fér hozzá.

2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, annyi különbséggel hogy nekem "lányom van".

Én addig szeretnék várni ezzel az éjszakai kint léttel ameddig csak lehetséges, tehát amikor már nem nagyon akar bejönni este, vagy kikéredzkedik, akkor mehet isten hírével. De nem akar.:)

2010. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő a melléképületben van, és éjszakánként a fürdőszobából nem hallom túl gyakran hogy nyávog, de előfordul. De ha kinyitom az ajtaját, ő is jön kifelé, csak úgy szalad :)
2010. aug. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!