Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának milyen kaja?

Cicának milyen kaja?

Figyelt kérdés
10 hetes kiscicának lehet adni csak száraz tápot, vagy muszáj mellé alultasakos macska eledelt is adni?
2020. júl. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a 3 hónapos cicámnak szárazat adok, mellé szoktam rakni húst (ami a konyhából maradt meg)

Amikor csak szárazat adtam akkor azt is megette, de néha csak "vizes" kaját kap.

2020. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én adok neki. naponta háromszor-négyszer, mellette van kint víz és száraztáp mindig, ez utóbbit ropogtathatja kedvére
2020. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem adj mellé alutasakosat is :)

Amikor kicsi volt, mi reggelire adtunk egy alut, vacsira száraz tápot, Cat Show-t, azóta is ez a napi rutin, és már 8 éves lesz.

(Brit rövidszőrű)

2020. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A száraz egész nap előtte van? Elég neki napi egy alultasakos?
2020. júl. 20. 05:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A szaraz egesz nap elotte van. Ebedre es vacsorara hust vagy hasonlokat kap.
2020. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3-as vagyok:

Reggel egy alutasakos, este kb. 2 marék száraz.


Egy időben én is úgy csináltam,hogy előtte volt egész nap a száraz, de brutálisan elhízott tőle, 7 kg lett..Nagyon nem volt már egészséges,úgyhogy visszaálltunk az esti 2 marék szárazra, simán kihúzza annyiból reggelig,van amikor még marad is.


Így most 4,5 kg- 7,5 éves

2020. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 alutasakos elég neki.Csak figyelj oda hogy minőségi legyen.
2020. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!